امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62750
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 38
هادی پانزوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب دو مربی برای تیم ملی وزنه‌برداری گفت: بهمن ...

هادی پانزوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب دو مربی برای تیم ملی وزنه‌برداری گفت: بهمن زارع پیشکسوت و مربی من بوده و همیشه نظارت و پیشنهادات او سرمنشأ کار من قرار داشته است و از این لحاظ با هم مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما برخی رسانه‌ها بودند که مسائل گذشته را متأسفانه دوباره به مسائل امروز ربط داده و حتی آنها در همان دوره هم که قلم می‌زدند در خصوص مواردی که پیش آمد از جمله دوپینگ‌هایی که مثبت شد حتی یک سؤال هم از ما نکردند. خدا شاهد است در آن زمان حتی یک‌بار هم با ما تماس نگرفته و کسی چیزی از ما نپرسید و فقط سیبل انتقادات بودیم.

پانزوان با بیان اینکه از کوروش باقری به عنوان سرمربی قبلی تیم ملی برای حضور در تیم ملی وزنه‌برداری رخصت می‌گیرند، افزود: با باقری همیشه در تماس هستیم و حتی رفت و آمد داریم. او از دوستان قدیمی من است و نباید از زحماتی که در این چند سال اخیر کشید چشم‌پوشی کرده و آنها را نادیده گرفت.

سرمربی جدید تیم ملی وزنه‌برداری یادآور شد: باقری سطح وزنه‌برداری را ارتقا داد و به خاطر زحماتش در این چند سال به او خسته نباشید می‌گویم. ضمن اینکه این مربی فقط به خاطر سلامتی‌اش از تیم ملی کناره‌گیری کرد و امیدوارم هرجا هست سلامت باشد. ما سالیان سال با هم بودیم و به خوبی از هم شناخت داریم و حتی در یک سال اخیر نیز در پیکان با هم همکاری می‌کردیم.

وی در مورد آینده وزنه‌برداری گفت: کار سخت است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد با این حال باید در روزهای آینده در جلسه‌ای با بهمن زارع و حسین رضازاده تصمیم‌گیری لازم را انجام داده و به جمع‌بندی برسیم.

پانزوان تأکید کرد:‌ تا امروز هم مشخص نبود که ما سرمربی تیم ملی می‌شویم و قطعی نبود که بخواهند این مسئولیت را به ما بدهند.

وی افزود: دو مسابقه سنگین پیش رو داریم و بعید می‌دانم بتوانیم برای هر دو مسابقه زمان لازم برای آماده‌سازی را داشته باشیم. در هر حال وقت برای هر دو مسابقه بسیار کم است با این حال همه سعی و تلاش ما این است که دنباله رو موفقیت‌های اخیر باشیم تا خدای‌ناکرده اینطور نباشد که حال که به این سطح رشد و پیشرفت رسیده‌ایم بخواهیم دوباره افت وزنه‌برداری ایران باشیم.

پانزوان در پایان گفت: هرکس که بتواند کوچک‌ترین کمکی به ما بکند، از تجربیاتش استفاده می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم باز هم وزنه‌برداری را در روزهای اوجش ببینیم.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها