امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62777
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 42
مجتبی شاکری کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به اهانت روزنامه آسمان به حکم قرآنی قصاص، ...

مجتبی شاکری کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به اهانت روزنامه آسمان به حکم قرآنی قصاص، اشاره کرد و اظهار داشت: همه نیروهای انقلاب با دقت باید رصد کنند و اجازه بازگشت چهره‌های منفور که در دوره امام(ره) به احکام اسلام و قصاص را در سال 60 داشتند، ندهند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح‌کرد: امام خمینی (ره) در آن سال همه را فراخواندند تا در مقابل تظاهرات غیرقانونی جبهه منحله ملی علیه حکم قصاص بایستند؛ امام(ره) فرمودند «اگر جبهه ملی اعلام برائت نکند مرتد است»؛ الآن هم مطلبی که داوود هرمیداس باوند نوشته و در نشریه آقای معلوم‌الحال منتشر شده آغاز ورود دیگری از همین تهاجم‌هاست.

وی در پایان تصریح کرد: جا دارد آقای رئیس‌جمهور که با مسائل فقهی و اهمیت احکام آشنا است هیأتی را تشکیل دهد تا نمونه این تهاجم‌ها که در مورد احکام اسلام و چه به صورت مکتوب و چه به صورت فیلم در جشنواره فجر آغاز شده جلوی آن را بگیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها