امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62779
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ وضعیت بد آب‌وهوایی انگلستان و توفان شدید این کشور، عامل اصلی تصمیم‌گیری تهیه‌کنندگان فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ وضعیت بد آب‌وهوایی انگلستان و توفان شدید این کشور، عامل اصلی تصمیم‌گیری تهیه‌کنندگان فیلم بوده است.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول می‌گویند اوضاع جوی در انگلستان به گونه‌ای است که آن‌ها نمی‌توانند هیچ صحنه‌ای از فیلم خود را در این محل فیلم‌بردای کنند.

آنها نگران آن هستند که افراد گروه فیلم‌بردای و بازیگران اصلی آن، به دلیل خراب بودن شدید آب‌وهوا، دچار صانحه‌های بد و ناگواری شوند.

قبل از این گفته شده بود گروه سازنده فیلم، پس از پایان فیلم برداری صحنه های آفریقای جنوبی راهی انگلستان خواهند شد.

سازندگان قسمت دوم «انتقام گیران» هم اکنون در لوکیشن های مختلف این کشور آفریقایی، مشغول فیلم برداری صحنه های اکشن آن هستند.

 مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول در رابطه با مکان های فیلم‌برداری «انتقام گیران: عصر اولترون»، از کشورهای انگلستان، ایتالیا، آفریقای جنوبی و کره جنوبی اسم برده بودند.

 شنیده می‌شود صحنه‌های مربوط به لوکیشن‌های ایتالیا نیازمند تعداد زیادی سیاهی لشکر است.قرار است در سکانس‌های ایتالیایی فیلم،‌ حدود 1500 بازیگر جلوی دوربین ظاهر شوند. تعداد 600 نفر این افراد جزو سیاهی لشکرها  هستند.

بر اساس شنیده‌ها، تمام سیاهی لشکرهای فیلم از بین اهالی محل انتخاب خواهند شد. از آن جا که سرما و توفان در ایتالیا در سطح وسیعی گسترش پیدا نکرده، به احتمال زیاد گروه سازنده فیلم راهی این محل خواهند شد.

 

قصه قسمت دوم «انتقام‌گیران» شش ابرقهرمان دارد و نقش آن‌ها توسط رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی‌رنر، اسکارلت جومانسن و مارک روفالو بازی خواهد شد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، انگلیسی‌ها از لغو موقت فیلم‌بردای قسمت دوم این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی در خاک خود ابراز نارضایتی کرده‌اند.

آن‌ها می‌گویند این مسئله به موقعیت صنعت توریسم و خود کشور لطمه می‌زند و بازار شایعات و حرف و حدیث ها را فراهم می‌کند.

معلوم نیست صحنه هایی که باید در انگلستان فیلم برداری شوند، کدام یک از صحنه های آن است و چه اهمیتی در دل قصه فیلم دارد.

اما یکی از لوکیش‌های ایتالیایی فیلم جنگل و قلعه قدیمی بارد است که گفته می‌شود برای صحنه‌های مربوط به کاراکتر خبیث قصه یعنی بارون فون استاکر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بارون فون استاکر پس از کاراکتر اولترون، دومین شخصیت منفی قصه دومین قسمت مجموعه «انتقام‌گیران» به حساب می‌آید.

اولترون که یک موجود غیر انسانی است با کمک صدای جیمز اسپایدر به هویت خود در جلوی دوربین فیلم جان می‌دهد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها