امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62781
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 59
اسحاق صلاحی رئیس سابق سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این پرسش که آیا شما ...

اسحاق صلاحی رئیس سابق سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این پرسش که آیا شما از جابه‌جایی خود در دولت یازدهم مطلع بودید؟ بیان داشت: تغییر مدیریتی در کتابخانه ملی را چند دقیقه گذشته از طریق رسانه‌ها متوجه شدم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا نباید دولت قبلاً این نوع جابه‌جایی را به شما اعلام می‌کرد؟ گفت: درباره جابه‌جایی با بنده هیچ صحبتی از قبل صورت نگرفته است، اما بنده از گذشته همه کارها برای تحویل به مدیریت جدید انجام داده‌ام که در صورت مشخص شدن مراسم تودیع و معارفه، آنها را به آقای صالحی امیری تحویل خواهم داد.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر که بعد از مدیریت کتابخانه ملی ایران به چه کاری خواهید پرداخت، عنوان کرد: هنوز برای آینده کاریم تصمیم نگرفته‌ام؛ یعنی تلاش دارم تا در ایام نوروز استراحت کرده و سپس به عرصه کار برگردم.

صلاحی ادامه داد: ما در نظام جمهوری اسلامی ایران جز یک خادم و سرباز ولایت چیز دیگری نیستیم، به همین منظور حاشیه‌ها و دیگر چیزهای غیرمهم برایمان بی‌ارزش است، به همین منظور هر کجا لازم باشد کمک خواهیم کرد و در خدمت نظام خواهیم بود.

براساس این گزارش، دقایقی پیش از سوی سایت رسمی دولت سیدرضا صالحی امیری با حکم حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به مدت 4 سال به عنوان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران انتخاب شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها