امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62798
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موفقیت بین‌المللی این کمدی سیاه شرح حال گونه باعث تعجب تحلیلگران اقتصادی سینما در کشورهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موفقیت بین‌المللی این کمدی سیاه شرح حال گونه باعث تعجب تحلیلگران اقتصادی سینما در کشورهای مختلف شده است.

در حالی که اهل فن پیش‌بینی می‌کردند که این فیلم به دلیل لحن اجتماعی و شرح حال گونه خود به صورت یک فیلم پرفروش درنیاید استقبال تماشاگران از آن خوب بوده است.

گرگ وال استریت طی 4 هفته اکران عمومی در سینماهای آمریکای شمالی 90 میلیون دلار فروش کرده و پیش بینی می‌شود تا هفته آینده فروش آن از مرز 100 میلیون دلار بگذرد.

این کمدی سیاه طی هفته قبل هم با یک فروش 27 میلیون دلاری در سطح بین‌المللی لقب پرفروش‌ترین فیلم جدول گیشه نمایش بین‌المللی را در خارج از آمریکا از آن خود کرد.

فروش فیلم در حدود 40 کشور جهان و تا به حال حدود 60 میلیون دلار رسیده و این رقم فروش باعث خشنودی تهیه کنندگان آن شده است.

به دنبال مراسم جوایز گلدن گلوب که لیونارد دی‌کاپریو در آن به عنوان بهترین بازیگر مرد بخش کمدی و موزیکال انتخاب شده تهیه کنندگان فیلم اعلام کردند تعداد سالن‌های نمایش دهنده فیلم  این هفته افزایش خواهند داد.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس گرگ وال استریت با هزینه تولید میلیون دلاری تهیه شده و فیلم‌نامه اقتباس آن بر اساس کتاب خاطرات جردن مل؟؟ نوشته شده است.

جردی بلفورت؟ یک کارگزار معمولی بازار بورس منطقه وال استریت بود که با زرنگی و شیادی پله‌های ترقی را در این محل طی کرد و ثروت زیادی به جیب زد.

پلیس فدرال پس از جمع‌آوری مدارک زیاد وی را دستگیر و زندانی کرد. وی پس از تحمل سال زندان دوباره به زندگی عادی برگشت.

موفقیت 100 میلیون دلاری گرگ وال استریت در شرایطی نصیب آن می‌شد که فیلم قبلی اسکورسیزی هوگو در جدول گیشه نمایش سینماها شکست تجاری خورد.

این درام سه بعدی نوجوانان که سال قبل در ایران هم به روی پرده سینماها رفت، در آمریکای شمالی حدود میلیون دلار فروش کرد.
 
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها