امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62800
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهدوی پژوهشگر موسیقی و مدیرعامل شرکت راوی آذرکیمیا در این باره می‌گوید: ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهدوی پژوهشگر موسیقی و مدیرعامل شرکت راوی آذرکیمیا در این باره می‌گوید: تمامی ژانرهای موسیقایی تحت پوشش این فراخوان قرار می‌گیرند و اولویت اصلی با تکنوازی‌ها و آنسامبل درحیطه‌های موسیقی نوین ایرانی با گستره محتوایی چند فرهنگی از سیاست‌های تولیدی تیم علمی و اجرایی راوی آذرکیمیاست.

وی ادامه می‌دهد: می‌بایست خلا حمایتی نهادهای ذیربط در رابطه با انتشار آثارموسیقایی نسل جوان پویا وهوشمند را امثال موسساتی مثل ما انجام دهند چرا که گویا مراکز دولتی بیشتر سرگرم چهره های مشهور هستند که آنچنان نیازمند حمایت‌های دولتی نیستند.

مدیر سابق مرکز موسیقی حوزه هنری می‌افزاید: بایستی به هرشکل از این جوانان با استعداد و متعهد حمایت‌های لازم صورت پذیرد.متاسفانه تا به حال در این چند سال هیچ حمایتی از شرکت‌ها نمی‌شود و فقط دفتر موسیقی مجوز صادر می‌کند و هیچ پشتیبانی ای در پی ندارد و ما می‌بایست بار تمام مشکلات را خود به‌دوش بکشیم و اگر عشق و علاقه حقیقی در کار نبود با وجود ورشکستگی همچنان ادامه راه نمی‌دادیم. 
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار