امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62806
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 72
کبری بابایی لیچایی شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین مجموعه شعر خود اظهار داشت: ...

کبری بابایی لیچایی شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین مجموعه شعر خود اظهار داشت: در حال گردآوری مجموعه‌ای برای کودکان هستم.

این شاعر با بیان اینکه امسال نیز در نمایشگاه کتاب مجموعه شعری از بنده عرضه نمی‌شود، ادامه داد: برای گروه سنی کودک این مجموعه با 12 سروده در حال گردآوری دارم که گروه سنی (ب و ج) را شامل می‌شوذ.

به گفته وی، سعی کردم موضوعات این مجموعه متنوع باشد چون وقتی مجموعه شعر در میان باشد نیاز نیست تمام اشعار با یک موضوع و مضمون باشند بلکه گاهی تنوع کار را زیبا می‌کند.

بابایی این اثر را همراه تصویرگری دانست و از عدم انتخاب نام صحبت کرد و توضیح داد: ترجیح می‌دهم در ایام تعطیلات نوروز بازنگری ویژه ای داشته باشم و سپس به ناشر واگذار کنم.

کبری بابایی متولد 1361 در تهران و دانشجوی تدوین و فیلم‌سازی از دانشگاه علمی-کاربردی، از چهره‌های شناخته شده در عرصه مطبوعات کودک و نوجوان و اغلب در حوزه شعر کودک و نوجوان و بصورت خاص در حوزه شعر نوجوان فعال است.

مجموعه شعر «ستاره‌ات گم شد» اثر کبری بابایی در دومین دوره جایزه ادبی «گام اول» به عنوان اثر برگزیده حوزه شعر کودک و نوجوان برگزیده شد.این مجموعه‌ در سال 86 راهی بازار شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها