امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62807
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رادیو گلچین به عنوان جدیدترین شبکه رادیویی معاونت صداست که به تازگی کار خود را آغاز کرده است. بنا بر این ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رادیو گلچین به عنوان جدیدترین شبکه رادیویی معاونت صداست که به تازگی کار خود را آغاز کرده است.

بنا بر این گزارش، برنامه های این رادیو به گلچین برنامه های سایر شبکه های رادیویی اختصاص دارد و در حقیقت مهمترین برنامه های دیگر شبکه های رادیویی را به روی آنتن می برد.

این رادیو از روز 23 بهمن ماه 92 آغاز به کار کرده و هر روز در ساعات خالی رادیو فصلی از ساعت 21 تا 6 بامداد روز بعد به پخش منتخبی از برنامه های دیگر شبکه های رادیویی می پردازد. در رادیو گلچین قبل از هر برنامه، زمان پخش و شبکه پخش کننده آن معرفی می شود.

همچنین با آغاز به کار رادیو گلچین، رله برنامه های رادیو آوا از کانال رادیو فصلی متوقف شد و زمان بندی این کانال از ساعت 6 بامداد تا 17 به رادیو فصلی، از ساعت 17 تا 21 به رادیو صبا (لبخند) و از ساعت 21 تا 6 بامداد روز بعد به رادیو گلچین اختصاص یافت.

برنامه های رادیوهای فصلی، صبا و گلچین با نام رادیو فصلی در سیستم دیجیتال و نیز روی موج اف ام فرکانس 105.5 مگاهرتز در تهران قابل دریافت است.

همچنین شبکه «صبا» نیز از روز 9 بهمن پخش برنامه های خود را با موضوع طنز و سرگرمی آغاز کرده است.

این شبکه قرار بود در سال 92 تحت عنوان رادیو لبخند فعالیت رسمی خود را آغاز کند که این امر میسر نشد.

نام صبا پیش از این برای رادیو اقتصاد در نظر گرفته شده بود و قرار بود در سال 86 این رادیو با نام صبا مخفف صدای بازرگانی ایران فعالیت خود را آغاز کند که در نهایت عنوان تجارت برای آن انتخاب شد و پس از مدتی هم به اقتصاد تغییر نام داد.

صبا و گلچین درحالی کار خود را آغاز کرده اند که از سوی معاونت صدا و یا متولیان راه اندازی آنها هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته است.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها