امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62808
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 30
مجید قادری، ناظر و طراح پروژه‌های ملی عروسک دارا و سارا در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: از چندی پیش ...

مجید قادری، ناظر و طراح پروژه‌های ملی عروسک دارا و سارا در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: از چندی پیش نشست‌هایی درباره عروسک‌های ایرانی «دارا و سارا» در کشور در حال برپایی است که به زودی نشست دیگری با عنوان «آسیب‌شناسی عروسک‌های دارا و سارا» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشست 7 اسفند سال جاری در دانشگاه هنر برگزار خواهد شد، اضافه کرد: در این نشست علاوه بر سخنرانی و بررسی «آسیب‌شناسی عروسک‌های دارا و سارا»، به سوالات مخاطبان درباره چگونگی ساخت و تولید این عروسک‌ها پاسخ داده خواهد شد.

قادری ادامه داد: نشست «آسیب‌شناسی عروسک‌های دارا و سارا» روز چهارشنیه 7 اسفند سال جاری از ساعت 3:30 الی 17:30 در محل پردیس هنرهای کاربردی دانشگاه هنر برگزار می‌شود که ورود به این جلسه برای عموم آزاد است.

بر اساس این گزارش، نشست تخصصی نقد عروسک‌های دارا و سارا 27 بهمن امسال در محل حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد که در این نشست کارشناسان حوزه اسباب‌بازی و عروسک‌های عروسکی و نمایشی نظیر «مجید قادری»، «عادل بزدوده»، «فرزانه بابایی»، «نیره توکلی» به نقد و بررسی عروسک‌های «دارا و سارا» پرداختند که اخبار آن در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قابل مشاهده است.
انتهای پیام/ و
برچسب ها:
آخرین اخبار