امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62813
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با مسئولان کمپانی برادران وارنر است، تا امر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با مسئولان کمپانی برادران وارنر است، تا امر کارگردانی فیلم را به عهده بگیرد.

«کتاب جنگل» کمپانی برادران وارنر، نسخه ای زنده از این افسانه کلاسیک و معروف خواهد بود، و شباهتی به انیمیشن کلاسیک کمپانی والت‌دیزنی نخواهد داشت.

فیلم‌نامه اقتباسی نسخه جدید این فیلم را کالی کلاوز بر اساس مجموعه قصه کتاب قدیمی رودیارد کیپلینگ نوشته است.

این مجموعه قصه،‌ ماجراجویی‌های یک پسر بچه به نام موگلی را تعریف می‌کند که در جنگل توسط حیوانات بزرگ شده و دوست صمیمی آن‌هاست.

محل وقوع رخدادهای قصه کتاب، جنگل‌های کشور آسیایی هند است و چند گرگ، دوست صمیمی کاراکتر موگلی هستند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، ران هاوارد در حالی مشغول مذاکره با کمپانی برادران وارنر است که ماه دسامبر گفته شد آلخاندر گونزالس ایناریتو قرار است «کتاب جنگل» را کارگردانی کند.

در حقیقت این فیلم‌ساز مکزیکی تبار سینما قرارداد همکاری با این کمپانی را هم امضا کرد. اما به دلیل تداخل فیلم‌برداری آن با یک کار دیگر این کارگردان، قرداد فوق به هم خورد.

ایناریتو به دلیل کارگردانی «مرد پرنده‌ای/ بیردمن» با بازی مایکل کیتن نتوانست با پروژه زنده «کتاب جنگل» همکاری کند.

منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر می‌گویند در صورت امضای کارگردانی «کتاب جنگل» توسط هاوارد، وی یکی از تهیه‌کنندگان آن هم خواهد شد.

بحث انتخاب کارگردان «کتاب جنگل» کمپانی برادران وارنر در حالی در رسانه‌های گروهی بازتاب وسیعی داشته،‌که کمپانی والت‌دیزنی هم گفته در تدارک تولید فیلم مشابهی است.

«کتاب جنگل» کمپانی والت ‌دیزنی را جان فاورو (کارگردان «مرد آهنی») بر اساس فیلم‌نامه‌ای از جاستین مارک کارگردانی خواهد کرد.

این فیلم نسخه دوباره‌سازی شده و زنده انیمیشن کلاسیک همین کمپانی است که در سال 1954 به روی پرده سینماها رفت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها