امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62816
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرگ نابهنگام پل والکر باعث توقیف فیلم‌بردای آن شده بود، و غیبت این بازیگر، باعث پیوستن راسل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرگ نابهنگام پل والکر باعث توقیف فیلم‌بردای آن شده بود، و غیبت این بازیگر، باعث پیوستن راسل به این پروژه شده.

کرت ‌راسل در یک گفت‌وگو تازه اعلام کرد تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی یونیورسال به او گفته‌اند تولید دوباره آن در ماه آوریل یا مه زده خواهد شد.

درباره محل اصلی فیلم‌بردای هم این بازیگر 54 ساله گفت یکی از سه شهر دبی(در امارات متحده عربی)‌، لس‌آنجلس یا آنتالیا به عنوان لوکیش مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

گفته می شود تا قبل از این، قرار بود کرت راسل نقش کوتاهی در قسمت تازه فیلم داشته باشد. اما مرک والکر باعث شد تا او حضور قوی تر و پررنگ تری در قصه قسمت تازه داشته باشد.

منابع نزدیک به کمپانی می‌گویند نماهایی که تا به حال از پل والکر گرفته شده، در قسمت هفتم این مجموعه فیلم مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

آن‌ها می‌گویند در فیلم‌نامه دوباره نویسی شده «سریع و آتشی 7»، کاراکتر پل والکر بازنشسته شده و از قصه فیلم خارج می‌شود.

با انجام این کار، غیبت وی از ادامه ماجراجویی‌های کاراکترهای اصلی قصه این مجموعه فیلم شکلی قابل توجیه به خود می‌گیرد و فیلم‌نامه با مشکلی روبرو نمی‌شود.

مرگ نابهنگام پل والکر در آخرین روزهای پایانی سال گذشته میلادی، باعث توقف کار فیلم‌بردای هفتمین قسمت مجموعه فیلم موفق و پرفروش «سریع و آتشی» شد.

کار فیلم‌برداری این اکشن ماجراجویانه در حالی متوقف شد که نیمی از صحنه‌های آن فیلم‌برداری شده و پل والکر در اکثر صحنه‌های آن حضور داشت.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین،‌ کریس مورگان فیلم‌نامه نویس سرشناس سینما کار دوباره نویسی فیلم‌نامه «سریع و آتشی 7» را انجام داده است.

این فیلم‌نامه در عین حال قرار است ادای احترام ویژه‌ای هم به پل والکر و کاراکتر او در قصه این مجموعه فیلم به نام برایان اوکانر هم بکند.

به این ترتیب، بحث توقف کامل تولید مجموعه فیلم «سریع و آتشی» منتفی شده و فقط قسمت هفتم آن با تاخیر به روی پرده سینماها خواهد رفت.

به دنبال مرگ پل والکر دریک حادثه تصادف، برخی از رسانه‌های گروهی نوشتند احتمال زیادی وجود دارد کمپانی یونیورسال تولید قسمت‌های بعدی این مجموعه فیلم را کاملا متوقف کند.

به گفته نزدیکان کمپانی یونیورسال، مسئولان این کمپانی تا به حال 150 میلیون دلار صرف تولید قسمت هفتم «سریع و آتشی» کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها