امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62819
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین دوره مسابقات «تلاوت» در مرحله کشوری به همت سازمان دارالقرآن ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین دوره مسابقات «تلاوت» در مرحله کشوری به همت سازمان دارالقرآن الکریم، یکم و دوم اسفند‌ماه 1392 در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، اسامی نفرات برتر مسابقات تلاوت به تفکیک رشته به شرح زیر است؛

در رشته تحقیق (صوت ولحن) بالای 16 سال خواهران، خانم‌ها فاطمه رحیمی‌فرد از استان مازندران، راحله اسکندری از استان خراسان رضوی و صغری خورشیدی از استان گیلان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته تحقیق (صوت و لحن) بالای 16 سال برادران، آقایان سید مصطفی حسینی از استان قزوین، عباس حسنی از استان تهران و امین عبدی از استان کرمانشاه به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تحقیق (صوت و لحن) زیر 16 سال برادران، آقایان سیدمحمدجواد علمی از خراسان رضوی، محمدرضا زاهدی از استان تهران و امیدرضا رحیمی از استان گیلان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ بالای 16 سال خوهران ، خانم ها رقیه رضایی از استان مازندران، زهره حیدری از استان فارس و زهرا میرحسینی از استان خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ بالای 16 سال برادران نیز آقایان محمدجواد محمدی‌مجد از استان خوزستان، سعیدعلی اکبری از استان قزوین و پیمان ایازی از استان مازندران به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

 در رشته حفظ زیر 16 سال برادران هم آقایان محمدحسین بهزادفر از استان تهران، میلاد عاشقی از استان آذربایجان شرقی و رضا نژادتبریزی از استان قم به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است که در مسابقات «تلاوت» از شرکت‌کنندگان رشته قرائت (تحقیق) علاوه بر حفظ قطعات انتخابی از مفاهیم آیات هم سوال شد.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها