امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62822
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این دیدار موضوعات مهم، روابط دو جانبه و همچنین تحولات مربوط به گفتگوهای هسته ای کشورمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این دیدار موضوعات مهم، روابط دو جانبه و همچنین تحولات مربوط به گفتگوهای هسته ای کشورمان مورد تبادل نظر قرار گرفت.
روانچی ضمن با اهمیت خواندن روابط دو کشور و با اشاره به سوابق روابط فیمابین، اهمیت تبادل نظر در قالب تبادل هیات ها در سفر وزیر امور خارجه اتریش و دیگر مقامات عالیرتبه این کشور به جمهوری اسلامی ایران را مهم ارزیابی کرد.
روانچی در این دیدار، همچنین با توجه به برگزاری گفتگوهای هسته ای با گروه1+5 در وین، ورود با حسن نیت جمهوری اسلامی ایران در این خصوص را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد طرف مقابل نیز با حسن نیت در این زمینه اقدام کند.
عضو تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همانگونه که قبلا نیز اعلام نموده است در چارچوب توافق ژنو آمادگی دارد در خصوص موضوع هسته ای به همکاریهای اعتماد ساز خود ادامه دهد، افزود: در عین حال، هیچ موضوع دیگری به غیر از بحث هسته ای در دستور کار این گفتگوها قرار ندارد.
قائم مقام وزیر امور خارجه اتریش نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت و نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه، به سفر آتی وزیر امور خارجه اتریش و دیگر مقامات عالیرتبه این کشور به جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد گفتگوهای هسته ای کشورمان و گروه 1+5 در مسیر همکاری ادامه یابد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها