امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62830
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 43
«مؤید العبیدی»، رئیس جریان اصلاح ملی استان دیالی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد گفت که استان‌ ...

«مؤید العبیدی»، رئیس جریان اصلاح ملی استان دیالی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد گفت که استان‌ دیالی از جمله استان‌های بحرانی در عراق به شمار می‌آید و بر این اساس نیروهای امنیتی در آمادگی و هوشیار کامل باشند، چون در این استان کانون‌های خفته بسیاری وجود دارند.

العبیدی افزود: آنچه در شهرهای مختلف استان الانبار و برخی از مناطق پر تنش عراق رخ می‌دهد، بازتابی مستقیم بر استان دیالی دارد، چون با محاصره شدن تروریست‌ها در شهر فلوجه آنها به مناطق اطراف از جمله استان دیالی فرار می‌کنند، تا جایی امن برای خود بیابند و یا اینکه نیروهای امنیتی عراق را در استان‌های دیگر مشغول و از بار محاصره تروریست‌ها در استان الانبار بکاهند.

وی تاکید کرد: آنچه در این اواخر در دیالی رخ داده است، تاییدی بر این سخنان است، اما نیروهای امنیتی با قدرت در این استان حضور دارند و تلاش می‌کنند، کنترل اوضاع را به هر طریق ممکن حفظ کنند. اما برای مقابله این گروه‌های تروریستی باید دست به عملیات پیشگیرانه در آن زد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها