امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62832
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 55
«محمد ضیاء انصاف»، رئیس اتاق بازرگانی استان واسط عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد ، از دولت عراق ...

«محمد ضیاء انصاف»، رئیس اتاق بازرگانی استان واسط عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد ، از دولت عراق خواست هرچه سریع‌تر تدابیری برای ممنوعیت واردات کالاهای سعودی اتخاذ کند، چون درآمد حاصل از فروش این کالاها هزینه تروریسم در عراق را تامین می‌کند.

انصاف افزود: برای خشکاندن تمام ریشه‌های تروریسم در عراق لازم است که هر دو بخش خصوصی و دولتی عراق از وارد کردن محصولات و کالاهای سعودی خودداری کنند تا منابع درآمد مالی آنها قطع شود.

وی همچنین از دستگاه‌های امنیتی و نظارتی نیز خواست بر ورود کالاهای سعودی توسط مزدوران و افرادی که در اقدامات تروریستی در عراق دست دارند و حامی گروه‌های تروریستی به شمار می‌آیند، نظارت داشته باشند و مانع ورود این کالاها شوند.

انصاف تاکید کرد: اگر جامعه بین المللی خواهان خشکاندن منابع تروریسم در عراق است، باید از آل سعود شروع کند، چون آیین وهابیت، آیینی است که همواره به قتل و کشتار تشویق می‌کند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار