امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62838
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دبیرخانه شورای وزیران افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد: «حافظ ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دبیرخانه شورای وزیران افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد: «حافظ عبدالقیوم»، عضو مجلس سنای افغانستان توسط رئیس جمهور این کشور به عنوان والی جدید ولایت نورستان تعیین شد.

قرار است وی جایگزین «تمیم نورستانی» والی پیشین ولایت نورستان شود.

در این اطلاعیه آمده است: حامد کرزی بر اساس پیشنهاد اداره «ارگان‌های محلی»، حافظ عبدالقیوم را به جای محمد تمیم نورستانی به عنوان والی نورستان انتخاب کرده‎اند.

بر اساس این اطلاعیه، تمیم نورستانی والی پیشین نورستان به همراه 2 نفر دیگر از مقامات این ولایت به اتهام فساد اداری از وظیفه خود برکنار شده‌اند.

چندی پیش والی و 2 تن دیگر از مقامات ولایت نورستان به اتهام فروش گندم‎های کمکی «کمیته مبارزه با حوادث» برای مردم این ولایت توسط شورای وزیران افغانستان از کار برکنار شدند.

تمیم نورستانی در تماس با رسانه‎ها گفت: شورای وزیران در مورد آنان به صورت غیر قانونی تصمیم گرفته است.

والی پیشین نورستان اتهام وارده را بیاساس عنوان کرد و گفت: بیست درصد گندم‎های کمک شده را در مناطق «مندول»، «واما»، «وایگل»، «پارون» و مرکز این ولایت توزیع کرده است.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها