امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62862
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل و به نقل از شبکه تلویزیونی «نور» افغانستان، برخی از مسئولان ستاد انتخاباتی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل و به نقل از شبکه تلویزیونی «نور» افغانستان، برخی از مسئولان ستاد انتخاباتی زلمی رسول و بخش مرکزی جوانان این ستاد، به تیم انتخاباتی اصلاحات و همگرایی به رهبری عبدالله پیوستند و حمایت خود را از این تیم اعلام کردند.

بر اساس اطلاعات این منبع، آنان دلیل پیوستن به تیم اصلاحات و همگرایی را وجود برنامه‌های مدون در آن تیم در قبال مسائل مختلف افغانستان عنوان کردند.

این افراد روز پنجشنبه طی نشستی از زلمی رسول به عنوان نامزد ریاست جمهوری عذرخواهی کرده و گفتند که آنان به دلیل نبود برنامه در تیم زلمی رسول برای آینده کشور، حمایت خود را از تیم اصلاحات و همگرایی اعلام می‌کنند.

«نظام‌الدین بلوچ» رئیس پیشین بخش جوانان ستاد انتخاباتی زلمی رسول گفت: ما چند تن از اعضای کلیدی بخش جوانان ستاد انتخاباتی زلمی رسول و تعدادی دیگر از جوانان حمایت خود را از زلمی رسول پس گرفته و از عبدالله اعلام حمایت می‌کنیم.

«مولوی تورجان» رئیس بخش اقوام و قبایل ستاد انتخاباتی زلمی رسول نیز گفت: مردم باید به نامزدی رأی دهند که برنامه داشته باشد.

قرار است انتخابات ریاست جمهوری افغانستان 16 فروردین در سراسر افغانستان برگزار شده و مردم این کشور از بین 11 نامزد انتخابات ریاست جمهوری، جانشین کرزی را انتخاب کنند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار