امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62863
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «الثورة» سوریه اقدام اردن مبنی بر دخالت در جبهه جنوبی سوریه را بازی با آتش دانست و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «الثورة» سوریه اقدام اردن مبنی بر دخالت در جبهه جنوبی سوریه را بازی با آتش دانست و به اردن نسبت به این دخالت ها هشدار داد.

این روزنامه می‌نویسد: اردن با همکاری آمریکا تلاش دارد تا بعد از پایان دور دوم مذاکرات ژنو 2 اقدامات خود برای تقویت جبهه جنوبی در سوریه را افزایش دهد.

این روزنامه در سرمقاله امروز خود تاکید می‌کند: نشانه‌های مشارکت رسمی اردن در اقدامات آمریکا علیه سوریه بعد از پایان دور دوم مذاکرات ژنو 2 به وضوح قابل مشاهده است.

عبدالله دوم پادشاه اردن هفته گذشته به آمریکا سفر و با مقامات این کشور از جمله باراک اوباما دیدار کرده بود.

در همین رابطه پایگاه خبری پانوراما الشرق الوسط، فاش کرده بود، یک کاروان نظامی که از اردن به سمت در منطقه درعا در سوریه حرکت می‌کرد به صورت ناگهانی کاملا ناپدید شده است.

همزمان با ناپدید شدن این کاروان نظامی که از 60 خودروی زرهی تشکیل شده بود ماهواره‌ها و سیستم جنگنده‌های اف 16 از کار افتاده است که به دنبال آن نیروهای اطلاعاتی آمریکا در اردن به حالت آماده باش درآمده‌اند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها