امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62865
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 33
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، امیل امیل لحود، نماینده سابق پارلمان لبنان امروز جمعه در اظهاراتی گفت: حزب الله و متحدانش و در راس آن ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، امیل امیل لحود، نماینده سابق پارلمان لبنان امروز جمعه در اظهاراتی گفت: حزب الله و متحدانش و در راس آن جریان آزاد ملی در تشکیل دولت از لحاظ راهبردی سود بردند.

وی افزود: چه شده است که تیم دیگر (جریان 14 مارس) در دولتی که حزب الله در آن حضور داشت مشارکت کرده و از شروط پیشین خود صرف نظر کرد و باید گفت اوضاع داخلی لبنان شاهد تغییراتی نبوده بلکه تغییر بزرگ تر در سوریه حاصل شده و پروژه نابودی قلعه مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی با شکست روبه رو شده است.

وی درباره انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در لبنان نیز گفت: درست این است که انتخابات پارلمانی قبل از انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود زیرا پارلمان کنونی به خاطر اینکه تمدید شده است مشروعیت خود را از دست داده و برهه باقیمانده تا موعد انتخابات ریاست جمهوری برای دستیابی به توافق بر سر نامزد ریاست جمهوری که حدود 100 روز است، کافی نیست.

امیل لحود تاکید کرد: نامزد مد نظر جریان هشت مارس برای انتخابات ریاست جمهوری میشل عون است که مورد تایید سلیمان فرنجیه نماینده مجلس و یکی از برجسته ترین نامزدهای ریاست جمهوری قرار دارد.

وی افزود: میشل عون به خاطر بازپس گیری حقوق و سهم مسیحیان در جریان تشکیل کابینه از جایگاه ویژه ای برخوردار است کما اینکه میشل عون حامی مقاومت در برابر جنگ با اسرائیل و دفاع از خاک لبنان است.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها