امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62891
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 78
 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در حالی به روزهای پایانی سال 92 نزدیک می‌شویم که بازهم سریال عدم پرداخت عیدی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آغاز ...

 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در حالی به روزهای پایانی سال 92 نزدیک می‌شویم که بازهم سریال عدم پرداخت عیدی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آغاز شده است.

در حالی پرداخت عیدی مددجویان کمیته امداد در سال‌های اخیر به سوژه مهمی تبدیل شده است که با حمایت دولت و کمیته امداد و البته تأمین اعتبار لازم، این معضل برای همیشه حل شود.

در دولت یازدهم به نظر می‌رسید که این مشکل بر طرف شود ولی انگار قرار نیست این مشکل بر طرف شود چرا که در حالی به روزهای پایانی سال 92 می‌رسیم که خبری از پرداخت عیدی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) نیست.

در این راستا خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تلاش کرد تا با یکی از مسئولان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی مصاحبه کند و دلیل عدم پرداخت عیدی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را پیگیری کند که تنها یکی از مسئولان این وزارتخانه که آنهم تأکید داشت اسمش مطرح نشود، گفت: پرداخت عیدی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هیچ ربطی به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ندارد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌های حمایتی برای پرداخت عیدی به مددجویان خود باید اعتبار لازم را از سازمان برنامه و بودجه دریافت کنند.

این مسئول در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: این وزارتخانه هیچ اعتباری را پرداخت عیدی به مددجویان در نظر نگرفته است.

در حالی یکی از مسئولان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از عدم پرداخت عیدی به مددجویان دستگاه‌های حمایتی خبر داد که روز گذشته هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور از تأمین اعتبار برای پرداخت عیدی به مددجویان بهزیستی خبر داد.

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام شده عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است به طوری که به میزان یک ماه مستمری عیدی پرداخت شده است.

هاشمی گفت: مستمری بهمن ماه نیز با عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است ضمن اینکه مستمری اسفند نیز در اواسط ماه جاری پرداخت خواهد شد.

به گزارش فارس، امسال نیز عیدی مددجویان بهزیستی واریز شده است، اما عیدی مددجویان کمیته امداد بازهم همانند سنوات با اما و اگرها همراه است که امیدواریم هر چه زودتر عیدی مددجویان کمیته امداد با حمایت دولت پرداخت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها