امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62894
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌احمد مسجد جامعی در ادامه تهرانگردی خود این بار از منطقه 4 بازدید کرد. وی ابتدا بازدیدی را از فرهنگسرای اشراق داشت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌احمد مسجد جامعی در ادامه تهرانگردی خود این بار از منطقه 4 بازدید کرد.

وی ابتدا بازدیدی را از فرهنگسرای اشراق داشت و سپس در منزل محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور پیدا کرد.

رئیس شورای شهر تهران پس از صرف صبحانه در منزل رضایی، به منزل شهید حسن طهرانی‌مقدم رفت و دقایقی با خانواده وی گفت‌وگو کرد.

همسر شهید طهرانی‌مقدم با اشاره به ویژگی‌های شهید طهرانی‌مقدم با اشاره به حضور رئیس شورای شهر و همراهانش در منزل شهید طهرانی‌مقدم اظهار داشت: انشاءالله قدم‌های شما در صراط مستقیم پایدار باشد و شما به عنوان کسانی هستید که علمدار راه شهدا هستید.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهید حسن طهرانی‌مقدم تاکید کرد: ولایتمداری حاج حسن که بنده نزدیک به 30 سال با وی زندگی مشترک داشتم از جمله خصوصیات این شهید بود.

وی تصریح کرد:‌حاج حسن در تمام فراز و نشیب‌های زندگی مطیع ولایت فقیه بود و از جمله افرادی بود که پس از جنگ و به صورت یک رزمنده شبانه‌روز در خدمت اسلام بود.

همسر این شهید بزرگوار ادامه داد: حاج حسن پس از جنگ کارهای فوق‌العاده‌ای را انجام دادند و با توانمندی و همراهی دوستانش کارهای سختی را در نظام جمهوری اسلامی انجام دادند.

وی گفت: شهید طهرانی‌مقدم بارها به این موضوع تاکید داشتند که این توفیقات از فضل خداوند بوده است.

وی در ادامه با اشاره به یک خاطره از حضور حاج حسن در کشور لبنان اشاره کرد و گفت: در دیدار با سیدحسن نصرالله وی خطاب به  حاج حسن گفت: چنین دانشمندانی در خارج از مرزهای ایران شناخته‌تر شده هستند اما در داخل ایران اینگونه نیست.

همسر شهید طهرانی‌مقدم در پایان با اشاره به ویژگی‌های فرزندان طهرانی‌مقدم گفت: بچه‌ها مطیع ولایت فقیه بودند و هم اکنون در قسمت‌هایی از کشور مشغول به کار هستند و جز سرافرازی و افتخار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چیزی دیگری نمی‌خواهند.

به گزارش فارس در ادامه این دیدار احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران لوحی را به پاس زحمات شهید طهرانی‌مقدم و همسرش به وی تقدیم نمود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها