امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62898
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 41
شهاب‌الدین غندالی، مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص طرح فرهنگ ...

شهاب‌الدین غندالی، مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص طرح فرهنگ اظهار داشت: خرید از فروشگاه‌های فراز با طرح فرهنگ 26.5 درصد تخفیف دارد و بعد از آن می‌خواهیم کارت‌های اعتباری آماده کنیم تا هر کس از این فروشگاه‌ها خرید کرد ضمن تخفیف 26.5 درصد امتیاز هم دریافت کند و اعتبار کارت‌هایشان را سالانه افزایش دهیم.

وی ادامه داد: فقط 760 هزار نفر عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند که در یک مرحله به صورت آزمایشی مبلغ 100 هزار تومان کارت‌شان را شارژ می‌کنیم و این هم از سودی است که متعلق به خودشان در صندوق است.

غندالی افزود: در حال حاضر با کارت بانک سرمایه خرید انجام می‌شود و کسانی که این کارت را ندارند به بانک سرمایه مراجعه کرده و حساب باز می‌کنند و شماره آن را اعلام می‌کنند و شارژ با خودشان است.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به گام‌های بعدی این صندوق اشاره کرد و گفت: گام بعدی، طراحی کارت اعتباری و بیمه سلامت است که بیمه تکمیلی و خدمات آن را افزایش می‌دهیم.

*18 فروشگاه از 30 فروشگاه در تهران آماده شده است

غندالی  ادامه داد: در افق نگاه خودمان 1500 فروشگاه است که در سطح تهران نیز  30 فروشگاه به این امر اختصاص می‌یابد که 18 فروشگاه آن آماده شده است و این طرح کل فرهنگیان شاغل و بازنشسته  را شامل می‌شود.

وی درباره صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: مجموعه مدیریتی صندوق فرهنگیان آموزش و پرورشی است؛ البته شرکت‌هایی که به صورت بخش خصوصی اداره می‌شوند مدیریت آن با کسانی است که اکثریت سهام را دارند؛ نمی‌شود 760 هزار عضو صندوق را بگوییم جمع شوید و تیم مدیریتی انتخاب کنید ؛ به طور طبیعی در شرکت‌ها آنکه سهام‌دار عمده است، مدیریت را اداره می‌کند و در غیر این صورت موفق نمی‌شود، ولی سعی کردیم در این دوره مدیریت آموزش و پرورشی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار