امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62899
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 107
صالح اسکندری صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب تهران در خصوص انتشار مطلب در روزنامه آسمان علیه قانون الهی قصاص گفت: جریان حاشیه‌ای دولت ...

صالح اسکندری صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب تهران در خصوص انتشار مطلب در روزنامه آسمان علیه قانون الهی قصاص گفت: جریان حاشیه‌ای دولت تاکید بر پلورالیسم فرهنگی دارد و متاسفانه این اباحی‌گری منجر به تسامح و تساهل‌های بی‌جا و لیبرالی شده است.

وی با اشاره به اینکه موجی از تقدس‌زدایی در میان رسانه‌های اصلاح‌طلب در حال رشد و نمو است تاکید کرد: جریان رسانه‌ای و فرهنگی دوم‌خرداد در حال بازگشت به قدرت هستند و دیر نیست زمانی که عناصر این جریان دوباره در مطبوعات و جراید به نقد زیارت عاشورا و غیرانسانی بودن آن بپردازند!

این مسئول رسانه‌ای کشور با تاکید بر اینکه خواست مردم ،‌نظام و فعالین عرصه‌ رسانه‌ای کشور ایستادن تمام قد در برابر این جریان ضدارزشی و لیبرال‌منش است تاکید کرد: ما نباید اجازه دهیم که باردیگر اندیشه‌های نهضت آزادی و حلقه کیان در فضای رسانه‌ای کشور آنهم با پول بیت‌المال ترویج شود.

اسکندری با تاکید بر اینکه مطالبه خانواده رسانه اجرای حکم ارتداد برای هتاکان به قانون قصاص است گفت: سناریوی پیچیده‌ای برای اباحی‌گری رسانه‌ای و فرهنگی در کشور آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه کانون‌های فعالان رسانه‌ای در سرتاسر کشور ضمن ابراز انزجاز و اعلام محکومیت این هتاکی و اباحی‌گری رسانه‌ای طی بیانیه‌هایی خواستار اجرای حکم ارتداد برای مسببان این هتاکی شدند خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد صریحا در خصوص این حادثه تلخ اعلام موضع کند. 

اسکندری همچنین با اشاره به برخورد قاطع امام راحل با نهضت آزادی در خصوص مساله لایحه قصاص گفت: حکم قصاص نص صریح کلام‌الله مجید است و ما نمی‌توانیم در مقابل هتاکی به آیات قران سکوت کنیم.

رئیس مرکز اقشار رسانه‌ای سازمان بسیج رسانه در پایان از همه فعالان رسانه‌ای خواستار اعلام موضع در برابر این جریان تقدس‌زدا شد و افزود: مطمئنا علما، فضلا و مردم در روزهای آتی پاسخ‌های درخوری به این جریان ضدفرهنگی و ضدارزشی خواهند داد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها