امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6290
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 141
محمدصادق افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار‌ داشت: انتخابات ریاست جمهوری برای یک کشور موضوع مهم و سرنوشت‌سازی است. معاون ...

محمدصادق افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار‌ داشت: انتخابات ریاست جمهوری برای یک کشور موضوع مهم و سرنوشت‌سازی است.
معاون فرهنگی-مطبوعاتی اداره کل ارشاد استان تهران افزود: مردم با انتخاب خود حداقل برای 4سال مسیر جدیدی را پیش روی کشور قرار می‌دهند.
وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها باید در این میان با هشیاری عمل کنند، بیان داشت: رسانه‌ها موظفند نیازهای کشور را به خوبی برای مردم تبیین کنند.
افراسیابی اضافه کرد: رسانه‌ها باید نکات قوت و ضعف کاندیداهای ریاست جمهوری را برای مردم بیان کنند تا مشخص شود که چه کسی می‌تواند بهتر نیازهای کشور را پاسخگو باشد.
معاون فرهنگی-مطبوعاتی اداره کل ارشاد استان تهران یادآور شد: بیان نکات قوت و ضعف کاندیداها در نهایت موجب انتخاب اصلح در افکار عمومی می‌شود.
وی متذکر شد: رسانه‌ها باید دقت کنند که در زمان انتخابات در یک فضای بی‌تقوایی رسانه‌ای قرار نگیرند و عین بیان نقاط قوت و ضعف کاندیداها باید وقت کنند که در کلام خود تقوا پیشه کنند.
وی ادامه داد: رسانه‌ها باید دقت داشته باشند که آنچه که می‌نویسند دارای پشتوانه باشد و نشأت گرفته از شایعات نباشد.
افراسیابی بیان داشت: رسانه‌ها باید دقت داشته باشند که در صورتی که برای تأمین منافع خود از کاندیدای خاصی حمایت کنند ممکن است در کوتاه مدت نیازهای مادی آنان برآورد شود اما در طولانی مدت خسارت جبران ناپذیری را برای کشور در بر خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها