امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62902
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 73
همایون هاشمی در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی در سال 92 اقداماتی را جهت توانمند سازی مددجویان و معلولان انجام ...

همایون هاشمی در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی در سال 92 اقداماتی را جهت توانمند سازی مددجویان و معلولان انجام داده است، اظهار داشت: بخشی از این برنامه‌ها در حوزه فرهنگی، علمی، آموزشی و اقتصادی بوده است.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌های انجام شده بیشتر از 10 درصد از مددجویان تحت پوشش بهزیستی تا پایان سال 92 از چرخه حمایتی خارج می‌شوند.

هاشمی گفت: یکی از مهمترین اقدامات سال جاری، پرداخت کمک هزینه نگهداری سالمندان و معلولان است که این طرح برای نخستین بار از سوی سازمان بهزیستی اجرا شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: پس از اجرای طرح نوسازی در سازمان بهزیستی که پس از سال‌ها اجرا شد، پایش پرونده‌های مددجویان در دستور کار معاونین قرار گرفت که در حال حاضر نام هر یک از مددجویان با درج کد ملی و نوع خدمات دریافت شده،ثبت شده است.

هاشمی افزود: با برنامه ریزی انجام شده عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است به طوری که به میزان یک ماه مستمری عیدی پرداخت شده است.

وی گفت: مستمری بهمن ماه نیز با عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است ضمن اینکه مستمری اسفند نیز در اواسط ماه جاری پرداخت خواهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها