امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62914
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ناصرامانی با اشاره به پرداخت زودهنگام عیدی بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ناصرامانی با اشاره به پرداخت زودهنگام عیدی بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران گفت: این اقدام در راستای تکریم بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده‌های گرامی ایشان صورت گرفت تا پیش از آغاز ماه اسفند، مشکلی برای خریدهای شب عید نداشته باشند و دغدغه این عزیزان در این خصوص مرتفع گردد.

به گفته امانی، این عیدی، همراه با حقوق بهمن ماه در روز چهارشنبه، بیست و چهارم بهمن به حساب این عزیزان واریز شد و ازروز پنج شنبه بیست و پنجم بهمن ماه قابل برداشت بوده است.

امانی همچنین با اشاره به طرح جدید سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در خصوص ارسال اطلاعات فیش حقوقی در قالب پیامک به بازنشستگان، گفت: تمام اطلاعات فیش حقوقی برای شماره تلفن همراه بازنشستگان ارسال می شود و بازنشستگانی که شماره تلفن همراه خود را اعلام نکرده‌اند، می توانند با اعلام شماره تلفن همراه، از مزایای این طرح بهره مند شوند.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد: درحال حاضر، امکان مشاهده فیش حقوقی از طریق مراجعه حضوری به ستاد تکریم ارباب رجوع سازمان بازنشستگی ، مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.tehran.ir/ro بخش فیش حقوقی و وارد کردن شماره بازنشستگی، شماره شناسنامه، شماره حساب، کدملی، کدامنیتی و یا دریافت اطلاعات فیش حقوقی از طریق پیامک وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها