امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62919
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 218
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، بیستمین مرحله از تهران‌گردی احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران این بار در منطقه 4 کلید خورد. در این بازدید ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، بیستمین مرحله از تهران‌گردی احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران این بار در منطقه 4 کلید خورد.

در این بازدید علیرضا جاوید شهردار منطقه 4، خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران و جمعی از معاونین شهردار منطقه 4 و اعضای شورایاری‌ها حضور داشتند.

مسجد جامعی در تهران‌گردی این هفته خود، ابتدا از فرهنگسرای اشراق بازدید و سپس صبحانه را به همراه همراهان خود در منزل محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام میل کرد.

محسن رضایی در دیدار با رئیس شورای شهر تهران خاطره‌ای را از زندگی خود در تهران و همچنین ازدواج خود مطرح نمود.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه در منزل شهید حسن تهرانی مقدم حضور پیدا کرد و دقایقی را با خانواده و همسر وی گفتگو کرد.

در این دیدار همسر شهید تهرانی مقدم از خصوصیات ویژه حاج حسن مطالبی را مطرح نمود و عنوان کرد: شهید تهرانی مقدم تاکید ویژه‌ای را به ولایت‌مداری داشتند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی خود بازدیدی را از امامزاده پنج تن لویزان داشت و پس از زیارت از امامزاده، بازدید را از آخرین وضعیت بافت‌های فرسوده داشت.

وی در منطقه لویزان گپ و گفتگویی را با کسبه و اهالی محل داشت.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه بازدیدی از باغ «رستم گیو» محل زندگی 100 خانوار زرتشتی داشت، ضمن اینکه دیداری را نیز با اهالی این مجتمع داشت.

مسجد جامعی در ادامه بیستمین تهران‌گردی خود به مسجد آیت‌الله اشرفی اصفهانی رفت و بازدیدی را از مسجد داشت، ضمن اینکه مسجد جامعی بازدیدی را نیز از آخرین وضعیت مرمت‌کاری عمارت ارباب هرمز داشت.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه باید اماکن تاریخی و قدیمی حفظ شوند، از شهردار منطقه 4 خواست توجه ویژ‌ه‌ای را به اماکن قدیمی در منطقه 4 داشته باشد.

رئیس شورای شهر تهران در پایان تهران‌گردی خود در منطقه 4 از عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) بازدید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها