امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62923
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، دانشگاه شیامن و مرکز پیش بینی روزانه اطلاعات ...

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، دانشگاه شیامن و مرکز پیش بینی روزانه اطلاعات اقتصادی چین رشد اقتصادی این کشور را با 0.08 درصد کاهش نسبت به رشد اقتصادی 7. 7 درصدی سال گذشته معادل 7.62 درصد پیش بینی کرد.

این پیش بینی بر اساس شرایط داخلی این کشور و با در نظر گرفتن سیاست اصلاحات اقتصادی دولت این کشور طی سال جاری صورت گرفته است.

بر اساس این پیش‌بینی، ظرفیت بیش از حد تولید در این کشور رشد سرمایه گذاری را در اقتصاد  آن کاهش خواهد داد و همچنین فشار بدهی ها بر دولت های محلی از گسترش سرمایه گذاری آنها در بخش های مختلف جلوگیری خواهد کرد.

این گزارش پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی در این کشور در سه ماهه نخست سال جاری به 7.46 درصد کاهش یابد، اما این رشد در سه ماهه دوم با 0.3 درصد افزایش به 7.76 درصد افزایش یابد. یکی از اصلی ترین علل این افزایش رشد اقتصادی در سه ماهه دوم بهبود صادرات در این کشور خواهد بود.

در این پیش بینی برای سه ماهه سوم و چهارم سال جاری میلادی رشد اقتصادی 7.7 درصدی پیش بینی شده است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار