امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62940
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، با موافقت شرکت سرمایه گذاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، با موافقت شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، سعید وفاپور به عنوان سرپرست جدید این شرکت منصوب شد.

از این رو هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران ضمن تقدیر و تشکر از خدمات علی طاهری مطلق مدیرعامل سابق، سعید وفاپور را به عنوان سرپرست جدید و عضو موظف هیات مدیره این شرکت منصوب کرده است.

علاوه بر این به منظور تقویت هیات مدیره شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، نصرت رحیمی رئیس هیات رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت و ناصر مالکی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت به عنوان اعضای جدید غیر موظف هیات مدیره این مجموعه انتخاب شدند.

سعید وفاپور از مدیران با سابقه صنعت نفت و صنایع فراساحلی کشور است که پیشتر به عنوان معاون مالی شرکت گلوبال پتروتک کیش، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران سابقه کار اجرایی دارد.

در حال حاضر شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران به عنوان یکی از شرکت های توانمند صنایع فراساحلی نفت و گاز ایران در پروژه‌های کلیدی و استراتژیک صنعت نفت و گاز ایران مشغول به کار است.

از این رو هم اکنون تاسیسات دریایی در بخش فراساحلی شامل طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خطوط لوله، جکت و سکوهای اصلی و اقماری پروژه‌هایی همچون طرح توسعه فاز 12 به عنوان بزرگترین پروژه در دست اجرای میدان مشترک پارس جنوبی، طرح توسعه فاز 15، 16، 17، 18، 14، 19 پارس جنوبی، طرح توسعه میدان مشترک نفتی فروزان و خط لوله سیری – عسلویه مشغول به کار است.

شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی اخیرا از لیست تحریم‌های بین‌المللی هم خارج شده است که با توجه به فضای فعلی بین‌المللی و ظرفیت‌های مدیریتی، مهندسی، لجستیکی و نیروی انسانی متخصص از استانداردهای لازم برای حضور در برخی از طرح‌های فراساحلی کشورهای مختلف جهان برخوردار است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار