امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62962
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 48
پرویز سروری، ‌قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سخنان اخیر ...

پرویز سروری، ‌قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز اظهار کرد: زیباترین تفسیری که از راهپیمایی 22 بهمن صورت گرفت تعبیر بود که رهبری آن را‌ عنوان کردند.

سروری افزود: آمریکایی‌ها برای راهپیمایی 22 بهمن از ماه‌ها قبل شروع به نشر کردن فضای تهدید نمودند و به تعبیری خودشان را به قله تهدیدات رساندند.

وی‌ تصریح‌کرد: آنها با حمایت ازجوسازی‌ گسترده رسانه‌های مختلف به نوعی شرکت در این راهپیمایی را قرار گرفتن در صف فشارها، تحریم‌ها و تهدیدها و عدم شرکت در راهپیمایی بشارت به زندگی منهای فشار، تحریم و تهدید القا کردند. 

قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن قبل از راهپیمایی فضا را به نوعی کشاند که مردم نسبت به آرمان‌ها، اصول و ارزش‌های انقلاب و حتی مسائل ملی بی‌توجه هستند، اظهار کرد: فکر می‌کنم که حضور مردم آن هم با این شور، شعف و اشتیاق نشان داد که مردم در زمانی که تهدیدها به شکل بیشتری مطرح می‌شود در مقابل آن از اختلافات ظاهری، سلیقه‌ای، قومی و مذهبی دست برمی‌دارند و همه به صورت یک صف واحد در مقابل تهدیدات قرار می‌گیرند.

سروری تاکید کرد: ملت ایران وقتی احساس می‌کنند منافع ملی آنها از سوی دشمن مورد تهدید قرار گرفته است همه اختلافات داخلی را کنار می‌گذارند و در یک صف واحد در مقابل دشمن قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن هم پیام استقامت داشت که در قله تهدیدات، این موضوع شکل گرفته بود و هم پیام وحدت،که با وجود همه جوسازی‌ها و توطئه‌های رسانه‌ای نمایانگر بصیرت ملی ملت ما بود.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه به مذاکرات خوشبین نیستم اما مخالفتی هم ندارم اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب تلاش دارند که به نوعی امکان را برای شفافیت بیشتر چهره واقعی آمریکا به وجود بیاورند یعنی امکان مذاکره را فراهم کنند و به دولت این اجازه را بدهد که با تمام توان در مذاکرات ورود پیدا کند.

سروری با بیان اینکه مقام معظم رهبری از تیم مذاکره‌کننده با کمال جدیت حمایت کردند تا مسیر مذاکرات جلو رود گفت: با توجه به شناختی که رهبری از گذشته و سوابق آمریکایی‌ها دارد، عملکرد آنها این بی‌اعتمادی را برای ایشان به وجود آورده و تقریبا بعید می‌دانم که آمریکایی‌هایی صادق در بیان صداقت در مذاکرات باشند.

وی در ادامه گفت: رفتارهای غیرعقلی و غیرمنطقی که از سوی آمریکا بروز می‌کند مردم را هر روز به بیان سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب در مشهد بیشتر واقف می‌کند که مذاکرات صورت بگیرد اما بی‌اعتمادی همچنان ادامه دارد و این موضوع نشان می‌دهد که بدبینی رهبری ریشه در واقعیت‌ها دارد.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: آمریکایی‌ها نشان دادند این دیوار بی‌اعتمادی بزرگی که بین ملت ایران و دولت آمریکا وجود دارد بی‌جهت برپا نشده و القای بی‌اعتمادی از سوی آمریکایی‌ها هر روز این دیوار را بلندتر می‌کند.

وی در پایان تاکید کرد: مذاکرات ژنو بر حجم بی‌اعتمادی ملت ایران نسبت به آمریکا  می‌افزاید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها