امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62967
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 23
محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: همانطور که رهبر معظم ...

محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز به آن اشاره داشتند در طول 35 سال گذشته عده‌ای نخواسته‌اند جنایات آمریکا را در کشور ما و سایر کشورهای اسلامی ببینند و اخیرا هم این موضوع تشدید شده و عده‌ای سعی دارند تا اینگونه وانمود کنند که می‌توان با آمریکا ارتباط برقرار کرد و با آنها کنار آمد.

وی افزود: آمریکایی‌ها با اصل و اساس نظام جمهوری اسلامی مشکل دارند و این گونه نیست که بتوان گفته که دولتی بر سر کار بیاید و بتواند با آمریکاییها ارتباط برقرار کند و این بسیار ساده‌لوحانه است که ما باور کنیم که می‌توان مسائل گذشته را نادیده گرفت و با آمریکا ارتباط برقرار کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکا هرگز حقوق ملت ایران را به رسمیت نمی‌شناسند و در همین مذاکرات اخیر هم شاهد بوده و هستیم که ضمن اینکه با جمهوری اسلامی ایران در حال مذاکره هستند ملت ایران را تهدید می‌کنند و حرف از گزینه نظامی می‌زنند. آمریکایی‌ها همانطور که پیش از این قابل اعتماد نبوده‌اند در آینده نیز قطع به یقین قابل اعتماد نخواهند بود و این به دلیل دشمنی و مشکلی است که آنها با اصل نظام، دستاوردهای انقلاب و ملت ایران دارند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هیچگاه از خوی استکباری خود دست بر نمی‌دارند مگر اینکه ما قوی‌تر و قدرتمند شویم تا آنها مجبور شوند دست از خباثت‌های خود بردارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار