امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62982
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 87
علی بهرامی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستاندر گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

علی بهرامی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستاندر گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ربایش 5 مرزبان ایرانی گفت: بدون شک این حرکت تکفیری‌ها برای نشان دادن ضعف امنیتی و اطلاعاتی جنوب شرق کشور بوده است اما چیزی که مشخص است این است که این 5 مرزبان ایرانی افراد سیاسی و نظامی مطرحی نبودند که گروهک تکفیری بخواهد برای ربایش آنها عملیات سخت و عجیبی انجام دهد.

وی افزود: ربایش 5 مرزبان ایرانی نشان‌دهنده ضعف و بدبختی این گروهک مزدور است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این گروهک مزدور اعلام کرده علت ربایش 5 مرزبان ایرانی آزادی زندانیان اهل سنت بوده در حالی که این صحبت دقیقا همان مطالبی است که عبدالمالک ریگی در توجیه اقداماتش می‌گفت.

بهرامی ادامه داد: این اقدام گروهک تکفیری آمریکایی را تمام علمای اهل سنت استان نیز محکوم کردند و این اقدام هیچ توجیهی از نظر فقه اهل سنت ندارد و قطعا این گروهک‌ها منفور مردم استان هستند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: بنده به عنوان نماینده دانشجویان بسیجی استان سیستان و بلوچستان این حرکت را محکوم می‌کنم و به گروهک‌های مزدور استکبار جهانی اعلام می‌کنم 5 مرزبان ما که هیچ همه دانشجویان بسیجی استان حاضرند با تمام توان در مقابل این حربه‌های تفرقه‌افکن بایستند و چهره واقعی اسلام را به جهان نشان دهند.

بهرامی در پایان گفت: البته سکوت مجامع بین‌الملل و سازمان ملل در قبال این اقدام جای تعجب ندارد چراکه آنها نشان دادند همیشه بازیچه دست استکبار جهانی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها