امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62995
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه) در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه) در ششمین کنگره حزب اراده ملت ایران در سالن تلاش تهران اظهار داشت: دعواهای ما از جهل و نادانی است و باید همه مدیریت اسلامی داشته باشیم اما یک درصد نیز از مدیریت اسلامی چیزی نمی‌دانیم.

وی ادامه داد: یک نفر مدیر می‌شود و فکر می‌کند، عقل کل است،‌ بنابراین جهالت انسان همانقدر است که انسان نمی‌فهمد که چقدر می‌فهمد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تاکید بر اینکه من نه سیاستمدار هستم و نه اقتصاددان، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم اقتصاد کشور را رقم بزنم، خیانت کرده‌ام، چرا که معنای من می دانم به معنای توانستن نیست، چرا که در کشور ما عده ای فقط ادعا می‌‌کنند و حرف می‌زنند.

پزشکیان با بیان اینکه نباید با ادبیاتی سخن گفت که ملت و مردم را علیه خود کرد، گفت: مشکل ما این است که با ادبیات علمی حرف نمی‌زنیم.

وی در ادامه به دستور حاکمیتی حضرت علی(ع) اشاره و تصریح کرد: کدام سیاستمدار ما بر اساس شاخص دستور حاکمیتی امام علی(ع)‌ عمل می‌‌کند و چقدر به انصاف و رعایت آن عمل می‌کند؛ این ادبیات قلب را سیاه و باورها را تضعیف می‌کند و موجب دگرگونی می‌شود.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس در خصوص کارهای حزبی نیز گفت: اگر حزب تشکیل می‌دهیم باید در میدان عمل خود را اثبات کنیم، چرا که امام علی(ع) می‌گوید، باید بر اساس نظر جمع و رضایت آنان عمل کرد.

پزشکیان ادامه داد: شاخص نظر مردم در خصوص عملکرد ما است چرا که اگر عموم مردم ناراضی باشند رضایت خاص نیز از بین می‌رود و پایه‌های یک حکومت سست خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها