امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63052
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۱
تعداد بازدید: 870
بر اساس اخبار بدست آمده (س.ر.ر) که بدنبال زندانی شدن در فتنه 88 پرونده امنیتی دارد، با روی کارآمدن دولت یازدهم در منصب مشاور روسای سازمان انتقال ...

بر اساس اخبار بدست آمده (س.ر.ر) که بدنبال زندانی شدن در فتنه 88 پرونده امنیتی دارد، با روی کارآمدن دولت یازدهم در منصب مشاور روسای سازمان انتقال خون و هلال احمر کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش پیروان موعود به نقل از خبرنگار سیاسی سراج24، یکی از پیاده‌نظام‌های فتنه 88 با نام (س.ر.ر) که ماه‌ها در زندان بوده است در حال حاضر در نهادهای مهم سلامت کشور از جمله سازمان انتقال خون و جمعیت هلال احمر به شدت برای تغییر روسا و معاونان تلاش می‌کند.

بر اساس اخبار بدست آمده (س.ر.ر) که بدنبال زندانی شدن در فتنه 88 پرونده امنیتی دارد، با روی کارآمدن دولت یازدهم در منصب مشاور روسای سازمان انتقال خون و هلال احمر کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

در تازه‌ترین اطلاعات بدست آمده،وی به صورت رسمی مشاوره عالی سازمان انتقال خون شده است که عکس و اسناد آن در سایت این سازمان قابل مشاده است.

 

 

منابع خبری به خبرنگارسراج24گفته‌اند: این فعال فتنه 88 به صورت غیر رسمی به عنوان مشاور رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شده است ولی به دلیل عدم تایید حکمش توسط مقامات ذی صلاح فعلأ حکم رسمی در هلال احمر ندارد و فقط در سازمان تداکات پزشکی هلال احمر حضور می یابد  و دفتری هم در طبقه 12 جمعیت هلال برای وی در نظر گرفته شده است.

اطلاعات تکمیلی حاکی از آن است که (س.ر.ر) از طرف یکی از وزرای کابینه دولت تدبیر ماموریت پیدا کرده است که تغییرات گسترده‌ای در سازمان های زیر مجموعه وزات بهداشت انجام دهد.

(س.ر.ر) که پزشک عمومی است، در سال ۸۹ بدنبال تبلیغ عیله نظام و اقدام علیه امنیت ملی کشور از سوی نهادهای امنیتی بازداشت می‌شود اما با آغاز فعالیت دولت یازدهم توانست با کمک رانت فتنه گران در سمت‌های مشاوره ای در نهادهای عمومی پزشکی مردمی فعالیت خود را آغاز کند 

منبع:

.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

در پی انتصابات وحضور برخی از فتنه گران و بعضا زندانی های سیاسی فتنه سال 88 در دولت گزارش رسیده به ایمیل سایت از یکی از ارگان های دولتی نیز منتشر میشود .

اخیرا یک فعال سیاسی با استقرار در سازمان انتقال خون ایران به عنوان یکی از مشاورین این سازمان اقدامات وسیعی را جهت تامین منابع مالی مورد نیاز خصوصا در انتخابات پیش رو مجلس اتی نموده است به طوریکه هزینه ای بالغ بر چند ده میلیونی را از ره گذر استمرار خرید نرم افزاری معیوب موسوم به  مک سیستم نموده است متاسفانه مدیریت کلان این سازمان نیز علی رغم وجود صورت جلسه 11308 مورخ 30/4/92 این اقدامات را مورد حمایت قرار میدهد نام برده سابقا در تلاش جهت جمع اوری امضا و شکست حصر سران فتنه گران بوده است که پس از ناکامی نقش دلال مالی در تامین منابع مورد نیاز تحولات سیاسی اتی را بر عهده داشته است

در تایید نقش پررنگ سپرده شده به این پیاده نظام فتنه به اطلاع میرساند حکم مدیریت مدیرعاملی شرکت اوزان از شرکت های زیر مجموعه شستا امضا و رسانه ای شده است!.

بی شک هسته اصلی تشکیل دهنده دولت نیز راضی به حضور این افراد نبوده و این افراد صرفا جهت رسیدن به اهداف خود،با نزدیک نشان دادن خود به مقامات دولت تدبیر وامید سوءاستفاده میکنند.امید است دولت نیز با هوشیاری اقدامات لازم برای برخورد با این انسان های فرصت طلب را عملی سازد.

 

برچسب ها:
ارش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
4
2
فتنه گر که هست 2تا 2تا هم بهش پست میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخرین اخبار