امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63056
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس امروز برنامه مناظره با موضوع «سینمای ایران و دغدغه‌های مردمی » ساعت 17 با نیم ساعت تاخیر شروع شد.در این برنامه به جای 5 ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس امروز برنامه مناظره با موضوع «سینمای ایران و دغدغه‌های مردمی » ساعت 17 با نیم ساعت تاخیر شروع شد.در این برنامه به جای 5 میهمانی که دعوت شده بودند تنها سه نفر حضور داشتند.

بنابر این گزارش مجری برنامه «مرتضی حیدری» در ابتدای مناظره اعلام کرد به جز آقایام کوشکی، میرعلایی و شیخ‌طادی، دو سینماگر دیگر یعنی علیرضا رئیسیان و سیدجمال ساداتیان نیز در برنامه حاضر بودند که بنا به دلایلی تشخیص دادند قبل از آغاز برنامه استودیو را ترک کنند.

بنابر این گزارش مرتضی حیدری در مورد این رفتار نامتعارف دو میهمان تنها به ذکر این نکته اکتفا کرد که برنامه مناظره پس از انتخابات با هدف نقد کردن صحیح و تجربه نشستن افکار متفاوت کنار یکدیگر و گفتگوی آنها ادامه پیدا کرد. وی ابراز امیدواری کرد روحیه گفتگوی افکار متفاوت در کنار یکدیگر تقویت شود و تحمل پذیرفتن تفکرات متفاوت را پیدا کنیم.

لازم به ذکر است دو میهمانی که مناظره را ترک کردند علیرضا رییسیان کارگردان آثاری مانند «چهل سالگی» و «ایستگاه متروک»  و سیدجمال ساداتیان تهیه کننده  فیلم هایی مانند «برف روی کاج ها» و «انتهای خیابان هشتم» و «چهارشنبه سوری» هستند که دو فیلم اخیر ذکر شده در زمان اکران مورد انتقاد بخش هایی از مردم، متدینین و منتقدان قرار گرفت.
 
انتهای پیام /ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها