امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6306
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 140
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی مسکن‌های ویژه مددجویان در استان‌های مختلف در اختیار مددجویان و معلولان قرار ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی مسکن‌های ویژه مددجویان در استان‌های مختلف در اختیار مددجویان و معلولان قرار خواهد گرفت، گفت: بخشی از مسکن‌های ساخته شده با حضور رئیس جمهور در هفته‌های اخیر واگذار شد ضمن اینکه بنا داریم مابقی واحدهای ساخته شده را در طی هفته‌های آتی واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: در دولت نهم و دهم توجه ویژه‌ای به مسکن مددجویان شد به طوریکه با اجرای طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان در دولت دهم، دیگر مددجوی بدون مسکن نخواهیم داشت.

هاشمی بیان داشت: بیش از 180 هزار خانواده مددجو در طرح تأمین مسکن مددجویان و معلولان ثبت‌نام کرده‌اند که هم‌اکنون بیش از 70 هزار واحدهای مدنظر در اختیار جامعه بهزیستی قرار گرفته است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا بن‌‌کارت‌های خرید آفتاب ویژه ایام نوروز بین مددجویان و معلولان توزیع شده است یا خیر، گفت: این بن‌ها در همان ایام در اختیار مددجویان قرار گرفت اما برنامه‌ریزی کردیم شارژ آن را بعد از فروردین انجام دهیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در تمامی ادارات بهزیستی کارت‌های بن خرید آفتاب به مبلغ 35 و 70 هزار تومان توزیع شده است و خانواده‌ها می‌توانند از این بن‌ها استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار