امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63061
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 257
با نرم افزار ایرانی فاکتور جیبی می‌توانید خرید و فروش‌های خود را مدیریت کرده و همیشه فاکتورهایتان خریدتان را همراه خود به داشته باشید.

با نرم افزار ایرانی فاکتور جیبی می‌توانید خرید و فروش‌های خود را مدیریت کرده و همیشه فاکتورهایتان خریدتان را همراه خود به داشته باشید.

 فاکتور جیبی امکانات پایه‌ای برای مدیریت فاکتور را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید فاکتور را صادر، ویرایش، حذف و یا آن را از طریق پیامک و یا پست الکترونیک ارسال کنید. برای علامت گذاری فاکتورها می‌توانید آن‌ها را ستاره دار کنید و یا بعد از وصول فاکتور آن را آرشیو کنید.

 
 


برای افزایش سرعت ورود اطلاعات و کاهش نیاز به تایپ امکان پیشنهاد متن، با توجه به اطلاعاتی که قبلا وارد کرده‌اید وجود دارد، درست مانند پیشنهاد موتور جستجوی گوگل که با توجه به اطلاعات ورودی مواردی که موجود می باشد را لیست می کند.

(تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید) 
 


           
 


شماره فاکتور ها به طور سریال هر بار یک شماره بعد از آخرین فاکتور ایجاد می شود.جمع مبلغ فاکتور با توجه به تعداد وکالاهای وارد شده محاسبه می شود و امکان اعمال تخفیف یا اضافی بر روی فاکتور وجود دارد. مدیریت آسان فاکتورها جهت آرشیو، حذف و ارسال چندین فاکتور به طور همزمان از قابلیت‌های کلیدی این نرم افزار محسوب می‌شود.

 

 
  مشخصات
  حجم: 803 کیلوبایت
  نسخه: 1.7
  نصب‌های فعال: 500.000+
 
 

  

 

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها