امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۲:۰۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63066
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 127
با استفاده از این نرم افزار My Backup Pro می توانید از تمامی اطلاعات موجود در تلفن همراهتان اعم از : پیامک ها، فایل های صوتی و تصویری، برنامه های ...

با استفاده از این نرم افزار My Backup Pro می توانید از تمامی اطلاعات موجود در تلفن همراهتان اعم از : پیامک ها، فایل های صوتی و تصویری، برنامه های سیستمی و ... نسخه پشتیبان تهیه کنید.

یکی از بهترین کارها برای حفظ همیشگی فایل ها و اطلاعات موجود در تلفن همراه تهیه نسخه پشتیبان یا همان بکاپ از تمام بخش های گوشی است. این نرم افزار My Backup Pro بهترین برنامه موجود برای تهیه نسخه پشتیبان برای سیستم عامل اندروید است، زیرا برنامه نیاز به روت ندارد و این یک ویژگی بزرگ برای این دسته نرم افزارها محسوب می شود. با استفاده از این برنامه می توانید از یخش های اطلاعات تماس، وقایع روزانه، تنظیمات سیستمی، عکس ها، فیلم ها، پیام های متنی، پیام های چند رسانه ای، اطلاعات مرورگرها، برنامه ها و ... نسخه پشتیبان تهیه کنید و در زمان مورد نظرتان آن را جایگزین نسخه اصلی کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: امکان تهیه خودکار نسخه پشتیبان به صورت برنامه ریزی شده، محیط کاربری ساده، پشتیانی از زبان های زنده دنیا و ... اشاره کرد.


ویژگی های اصلی نرم افزار:
  
قابل اجرا در اندروید 1.6 و بالاتر
ورژن نرم افزار: My Backup Pro v4.0.6
حجم نرم افزار: 2.6 مگابایت

برچسب ها:
آخرین اخبار