امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63076
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۷
تعداد بازدید: 100
امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از 14 شرکت انتقالی به بازار ...

امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از 14 شرکت انتقالی به بازار توافقی درخواست پذیرش در بازارهای اول یا دوم فرابورس را ارائه کرده‌اند، اظهارداشت: از این تعداد، 4 شرکت درخواست پذیرش داده‌اند که با برخی از آنان موافقت شده است.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری توسعه شمال و بهشت پارس از جمله شرکت‌هایی هستند که درخواست پذیرش در بازارهای بالاتر را ارائه کردند؛ پذیرش این شرکت‌ها در بازارهای بالاتر منوط به اصلاح امیدنامه و ارائه اطلاعات دقیق است.

مدیرعامل فرابورس تاکید کرد: عمده این شرکت‌هایی که به بازار توافقی منتقل شدند، به صورت متعادل و مثبت معامله شدند و هیچ مشکلی در روند معاملات آنان نیست.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه چه تدابیری برای تسریع ورود شرکت‌های جدید اندیشیده شده است، گفت: در این باره کمیته فرعی زیر نظر هیأت پذیرش تشکیل شده و مدارک شرکت‌های متقاضی برای ورود به فرابورس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

هامونی گفت: پس از بررسی مدارک و اطلاعات شرکت‌های جدید در کمیته فرعی هیأت پذیرش، این تقاضا به رأی اعضای هیأت پذیرش گذاشته و نظر اکثریت آنان در ورود شرکت‌ها به فرابورس پس از ارائه اطلاعات کافی طبق مقررات پذیرش می‌شود.

مدیرعامل فرابورس همچنین درباره زمان راه‌اندازی بورس ایده تأکید کرد: بازار دارایی‌های فکری نیز در مراحل پایانی راه‌اندازی قرار گرفته و تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها