امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63105
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۷
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم شیار 143 در مراسم اکران این فیلم در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم شیار 143 در مراسم اکران این فیلم در دانشکده علوم پزشکی خطاب به تماشاگران این فیلم گفت: شما قشر فرهیخته جامعه هستید و نظر شما برای من بسیار اهمیت دارد و خیلی خوشحالم که استقبال بی‌نظیر شما را در زمان اکران فیلم می‌بینم.

وی خاطرنشان کرد: این فیلم مورد استقبال مردمی و رسانه‌ها و منتقدان قرار گرفته است و امیدوارم بتواند در زمان اکران نیز مورد استقبال مردم قرار گیرد.

آبیار در ادامه درباره فیلم «چ» و ابراهیم حاتمی‌کیا اظهار داشت: فیلم «چ» بسیار خوب ساخته شده است البته حاتمی‌کیا گرفتن سیمرغ برایش مهم نبود و هدفش زنده نگه داشتن یاد شهدا و احترام به خانواده آنها است.

کارگردان فیلم شیار 143 تصریح کرد: من با ساختن این فیلم می‌خواستم توجه مردم را به این قسمت از تاریخ کشور یعنی زمان جنگ و سختی‌هایی که مادران شهید می‌کشند جلب کنم.

وی در خاتمه افزود: خدا را شاکرم که مادران شهید از من راضی هستند البته این فیلم بسیار ناچیز است و امیدوارم آن را از من بپذیرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها