امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6311
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 106
محمدرضا منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در پاسخ به این سؤال که برخی رشته‌ها مانند چشم پزشکی و مدیریت بر اثر ادغام دو دانشگاه ...

محمدرضا منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در پاسخ به این سؤال که برخی رشته‌ها مانند چشم پزشکی و مدیریت بر اثر ادغام دو دانشگاه بلاتکلیف مانده، افزود: در این مورد فقط یک رشته بینایی سنجی داریم که باید به حال آن فکری کنیم.

وی ادامه داد: رشته بینایی سنجی فقط در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود داشته و دانشگاه علوم پزشکی تهران اصلا رشته اوپتومتری ندارد.

منصوری تصریح کرد: باید فکری به حال دانشجویان این رشته بکنیم البته دانشجویان این رشته جزء دانشگاه علوم پزشکی ایران خواهد بود اما به هر حال موضوع اورژانسی نیست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در مورد تعیین تکلیف وضعیت دانشکده‌های توانبخشی و پیراپزشکی نیز گفت: آنچه مسلم است برای این دانشجویان اقدامی صورت می‌گیرد و این دانشجویان نگران نباشند چرا که آزمون‌های آنها تغییری نمی‌کند و تعیین تکلیف تا پایان تیر ماه یا به هر زمانی که موکول شود، این رشته‌ها برای دوره‌های بعدی حذف نمی‌شوند.

منصوری افزود: باید در مورد وضعیت این رشته‌ها و دانشکده‌هایی که با ادغام تاسیس شدند در هیئت رئیسه به زودی تصمیم‌گیری شود.

وی در پاسخ به این سؤال که دیوان محاسبات اداری نسبت به هزینه‌کرد احیای دو دانشگاه معترض است، گفت: دیوان محاسبات می‌داند که تا چه حد در امور دانشجویی می‌تواند وارد شود. ولی در مورد آنچه که ابلاغ کرده بنده نباید پاسخگو باشم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها