امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63119
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 48
محمدحسین مبارکی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد نقش کارآفرینی در تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: ...

محمدحسین مبارکی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد نقش کارآفرینی در تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مقام رهبری خودشان در سخنرانی‌ها به این موضوع پاسخ داده‌اند به این شکل که اقتصاد مقاومتی همان کارآفرینی است و ما باید ببینیم کارآفرینی چیست.

عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، کارآفرینی را یک فلسفه فکری دانست که موجب می‌شود افراد ارزش‌آفرین ظاهر شده و تفکر خلاق را به کار بگیرند و ادامه داد: افراد کارآفرین در جامعه بیشترین ارزش را دارند چون حضورشان در جامعه اثربخش است.

وی درباره نقش دولت در بهبود محیط کسب و کار برای کارآفرینان گفت: دولت باید هرگونه مانع را از پیش پای کارآفرینان بردارد چون در برخی موارد، قوانین و مقررات مانع کارآفرینی است. بنابراین، دولت باید به شدت تسهیل‌گر عمل کند.

به گفته مبارکی، دولت باید قوانین حمایتی برای کارآفرینان را تدوین کند تا هر فردی که اراده کرد ایده‌ای را تجاری کند، بداند که دولت از او حمایت می‌کند.

انتهای پیام/آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها