امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63123
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 49
سلبعلی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وضعیت تولید گاز در شرکت نفت مناطق مرکزی، گفت: ...

سلبعلی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وضعیت تولید گاز در شرکت نفت مناطق مرکزی، گفت: بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران حجم تولید گاز ما در شرکت مناطق مرکزی در سال جاری به 90 میلیارد متر مکعب رسید که این حجم بر اساس نیاز به گاز کشور تولید شد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ادامه داد: برای سال آینده نیز به دنبال تولید گاز به همین میزان هستیم، اما تولید گاز در این شرکت بستگی به اعلام نیاز شرکت ملی نفت ایران دارد، به طوری که اگر برخی از فازهای گازی پارس جنوبی به مدار تولید متصل شوند، به نظر می‌رسد حجم تولید گاز نیز تغییر پیدا کند.

وی با اشاره به انتشار اوراق مشارکت برای برخی از میادین موجود در این شرکت گفت: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی امسال نیز اوراق مشارکت برای برخی از میادین خود عرضه خواهیم کرد، ولی هنوز عنوان این میادین مشخص نیست.

کریمی با اشاره به آخرین وضعیت مخزن ذخیره‌سازی گاز شوریجه استان خراسان رضوی، گفت: در حال حاضر مشغول آماده‌سازی این مخزن ذخیره‌سازی گاز برای تزریق به چاه‌های آن هستیم که به نظر می‌رسد، با شرایط فعلی از سال آینده مخزن ذخیره‌سازی گاز شوریجه آماده شود و برای زمستان سال آینده بتوانیم از این مخزن نیز همانند مخزن سراجه گاز برداشت کنیم.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها