امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6316
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 108
عبدالکریم شعبان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: اغلب این امداد‌گران شامل پزشک، پرستار و پیراپزشک هستند و از آنجایی که به ...

عبدالکریم شعبان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: اغلب این امداد‌گران شامل پزشک، پرستار و پیراپزشک هستند و از آنجایی که به سمتی حرکت می‌کنیم که انرژی هسته‌ای مورد استفاده قرار گیرد نیاز به امداد و نجات در این حوزه ضروری به نظر می‌رسید.

وی تصریح کرد: استان‌های بوشهر، اصفهان، یزد و تهران در اولویت آموزش امداد‌گر هسته‌ای قرار گرفتند و از هر استان یک تیم هشت نفره به مدت 15 روز دوره‌های امداد و نجات هسته‌ای را آموزش دیدند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر بوشهر خاطر نشان کرد: در عین حال یک کمیته آموزش هسته‌ای زیر نظر مدیریت بحران استان و جمعیت هلال‌احمر بوشهر راه‌اندازی شده و با تعاملاتی که با نیروگاه اتمی بوشهر داشتیم در نظر داریم تا دوره‌های آموزشی مرتبط با انرژی هسته‌ای را به مردم بوشهر ارائه کنیم.
به گفته شعبان‌زاده این آموزش‌ها تا چند ماه آینده آغاز می‌شود که ابتدا از اساتید دانشگاه کار آموزش را آغاز شد و به تربیت به دانشجویان، دانش‌آموزان مقطع دبیرستان و در نهایت عموم مردم پرداخته می‌شود.

وی از اختصاص چند ساعت آموزش امداد هسته‌ای در آموزش‌های عمومی جمعیت هلال‌احمر نیز خبر داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها