امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63169
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، شرکت گوگل در نظر دارد تا اطلاعاتی را در مورد مشخصات ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، شرکت گوگل در نظر دارد تا اطلاعاتی را در مورد مشخصات فنی و نرم افزاری این ساعت هوشمند و سیستم عامل مخصوص آن در ماه مارس منتشر کند. بنا به اعلام یک منبع آگاه این ساعت هوشمند در ماه ژوئن سال جاری و در کنفرانس گوگل در این ماه معرفی خواهد شد.

این ساعت هوشمند طراحی شبیه نکسوس داشته  که نرم افزار آن توسط خود گوگل طراحی شده و سخت افزار آن نیز به طرف دیگر که در این مورد شرکت LG خواهد بود سپرده شده است.

پیش تر گوگل و LG در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند نکسوس 4 و نکسوس 5 همکاری موفقی را تجربه کرده اند.

گوگل جدیدترین شرکتی است که در زمینه تولید  ساعت های هوشمند وارد عرصه شده است اما از لحاظ آماری تا کنون ساعت‌های هوشمند فروش موفقی را در بازار نداشته‌اند.

یکی از عللی که گوگل به این صنعت روی آورده است بازار 19 میلیارد دلاری برای تجهیزات هوشمند مچی تا سال 2018 است که توسط شرکت جونیپر ریسرچ پیش بینی شده است.

در حال حاضر ساعت‌های هوشمند از فروش قابل توجهی در بازار برخوردار نیستند. مشتریان اینگونه تجهیزات هوشمند همواره از بزرگ بودن، یا ناکافی بودن امکانات آنها و اینکه تنها از آنها به عنوان یک عامل زیبایی در پوشش خود استفاده می‌کنند گله‌مند هستند.

باید دید که با ورود ساعت هوشمند مچی گوگل و امکاناتی که برای کاربران فراهم می‌کند آیا این وسیله هوشمند همچنان در بازار کم طرفدار خواهد بود یا فروش آن سیری صعودی را در پیش خواهد گرفت.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها