امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63192
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید: 2190
مدیریت زیارتی سیاحتی مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران گفت: دو مجموعه رفاهی هتل محمد رسول الله(ص) و زائر سرای محبان الرضا(ع) در مشهد مقدس آماده ارائه ...

مدیریت زیارتی سیاحتی مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران گفت: دو مجموعه رفاهی هتل محمد رسول الله(ص) و زائر سرای محبان الرضا(ع) در مشهد مقدس آماده ارائه خدمات به پرسنل سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) و بسیجیان است.

به گزارش پیروان موعود به نقل از بسیج پرس محسن ربیعی مدیریت زیارتی سیاحتی مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران با بیان این مطلب که دو مجموعه رفاهی هتل محمد رسول الله(ص) و زائر سرای محبان الرضا(ع) در مشهد مقدس آماده ارائه خدمات به پرسنل سپاه حضرت رسول(ص) و بسیجیان است گفت: ستاد مشترک سپاه به منظور اینکه بتواند خدمات واحدی را به کلیه پرسنل ارائه دهد قانونی را وضع کرده که بر اساس آن هر کدام از پرسنل می توانند هر سه سال یک بار به صورت یارانه ای از مجموعه های اقامتی در شهر مشهد استفاده کنند.

** هزینه اسکان و تغذیه هر فرد برای یک شب اقامت 19 هزار تومان است

وی با بیان اینکه پرسنل سپاه می توانند با استفاده از کارت یکسان سازی با پرداخت 19 هزار تومان برای هر فرد، یک شب را در این مجموعه ها سپری کنند افزود: حداکثر مدت زمانی که هر شخص می تواند در این اماکن اسکان داشته باشد سه شب است و مازاد آن با نرخ آزاد محاسبه می شود.

ربیعی گفت: اگر بخواهیم برای یک نفر که عضو پرسنل سپاه است هزینه اسکان و تغذیه (صبحانه، ناهار و شام) سه شب را محاسبه کنیم می شود 57 هزار تومان و حال با توجه به اینکه تحت تکفل این فرد چند نفر هستند این عدد ضرب در تعداد اعضای خانواده می شود.

** بسیجیان نیز می توانند از امکانات رفاهی این مجموعه ها استفاده کنند

مدیریت زیارتی سیاحتی مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران در پاسخ به این سوال که آیا بسیجیان نیز می توانند از این خدمات استفاده کنند افزود: تمام تلاش ما به جهت مسئولیتی که داریم این است که به پرسنل سپاه خدمات ارائه کنیم اما با توجه به درخواست های مستمر بسیج و نظر مساعد هیات رئیسه سپاه، در کنار پرسنل به خانواده های شهدا و بسیجیان نیز خدمات ارائه می شود.

وی اظهار داشت: مجموعه محمد رسول الله(ص) در شرف 4 ستاره شدن است و هزینه اسکان هر شب در آن طبق قانون مشخص می شود که در حال حاضر برای هر شب اسکان مبلغی حدود 120 هزار تومان برای هر نفر در نظر گرفته شده که با ارائه کارت بسیج و تخفیفی که فرمانده سپاه برای بسیجیان قائل شده است این مبلغ به 70 هزار تومان کاهش پیدا می کند.

ربیعی افزود: پرسنل و بسیجیانی که متقاضی استفاده از این امکانات هستند می توانند با مراجعه به مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران در ستاد سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ واقع در میدان سپاه و دریافت معرفی نامه و یا تماس و هماهنگی با مجموعه های رفاهی محمد رسول الله(ص) و محبان الرضا(ع) به شماره 05113690080 یا از طریق سایت hoteldokoohe.ir از ظرفیت اماکن و نحوه رزرو آن مطلع شوند.

مدیریت زیارتی سیاحتی مرکز خدمات کارکنان سپاه تهران در پایان خاطر نشان کرد: درخواست و خواهش ما این است که پرسنلی که هنوز بصورت یارانه ای از این خدمات استفاده نکردند، از این فرصت استفاده کنند و ما هم به عنوان خادمین امام رضا(ع) در خدمت آن ها هستیم.

انتهای پیام//

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها