امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63197
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۱۰
تعداد بازدید: 1674
اصطلاح انقلاب جنسی ، ساخته روانکاوی به نام « ویلهلم رایش » اتریشی بود. وی در سال 1936م. کتابی با عنوان « سکسوالیته در نبرد ...

اصطلاح انقلاب جنسی ، ساخته روانکاوی به نام « ویلهلم رایش » اتریشی بود. وی در سال 1936م. کتابی با عنوان « سکسوالیته در نبرد فرهنگی» نوشت و پس از مهاجرت به آمریکا ، ان را به زبان انگلیسی و با عنوان انقلاب جنسی منتشر ساخت.


در حال حاضر بیش از 50 سال از وقوع این فاجعه می گذرد و جامعه انسانی روز به روز دورتر از انسانیت و پایداری به اخلاق ، در حال سرنگونی به قهقرای سیاه چاله غرایز و شهوات حیوانی است.

روزی روزگاری مردی حقه باز به نام « آلفرد چارلز کینزی » که سالهای ننگین عمرش از 1894 شروع و تا 1956 ادامه داشت، با نظریه های بسیار وحشتناکی که از خاص ترین روابط انسانی داشت ، قبح بسیاری از محدودیتها را شکست و باعث شد مردم غرب و بخصوص آمریکا به سرعت در سراشیبی سقوط اخلاقی قرار بگیرند.

البته بعد از او سه نفر دیگر نقش اساسی در ادامه راه او داشتند؛ ویلهلم رایش (1957-1897م.) ، هربرت مارکوزه (1979-1897)

و پاول کودمن یهودی. کینزی با استفاده از مطالعات ظاهرا پژوهشی و ارائه آنها به صورت کتاب و مقاله در میان مردم به تئوریهای شیطانی و غیر انسانی ویلهلم رایش و دیگران اجازه داد که بسیاری از اعمال زشت و قبیح را قانونی و عادی جلوه دهند.

آلفرد سی.کینزی جانور شناس و زیست شناس آمریکایی دانشگاه «ایندین» و پدر انقلاب جنسی برداشتهای تازه ای از آداب و رسوم جنسی آمریکاییان ارائه کرد. او به ناچار برای اثبات تئوری هایش باید دروغ می گفت که این خود نکته بسیار مهمی در آغاز بحث خواهد بود.

وقتی کینزی و همکارانش در سال 1948 م. رفتار جنسی در جنس مذکر انسان و در سال 1953 رفتار جنسی در جنس مونث انسان را منتشر کردند ارزشها و واقعیات طبقه متوسطه جامعه را وارونه جلوه دادند. بسیاری از اعمال جنسی ای که از لحاظ سنتی ممنوع قلمداد می شد، با کمال تعجب اعمالی عادی بود.85% مردان و 40% زنان پس از ازدواج به همسرانشان وفادار نبودند!! و در کمال ناباوری 71% زنان ادعا کرده بودند که روابط نامشروعشان هیچ زیانی به ازدواجشان وارد نکرده و یا حتی گفته بودند که به زندگی مشترکشان کمک هم کرده است!!!

69%مردان با فاحشه ها ، 10% به مدت حداقل سه سال هم جنس باز،17% پسران کشاورز ارتباط با حیوانات را تجربه کرده بودند.

نتیجه این گزارشات کینزی این بود که این رفتارها برای هرکسی کاملا عادی بوده و هیچ ضرری ندارد و مردم باید بدون هیچ منع و احساس گناه به هوسهایشان عمل کنند.

مقاله او درباره مردان در سال 1948 ، مورد تمجید منتقدان قرار گرفت و در کمال شگفتی 200 هزار نسخه در عرض دو ماه فروش رفت.نام کینزی در همه جا بود،از عنوان اشعار پاپ (آه، دکتر کینزی) گرفته تا صفحات نشریه Time Life و Newsweek و NewYorker. در یکی از مجلات به نام Look عنوان شد : کینزی حقایق را نشان می دهد.او چیزهایی را آشکار می کند که هستند نه چیزهایی که باید باشند.

و اینجاست که ارزش سخن معصوم معلوم می شود درباره علنی نکردن گناهان در سطح جامعه ؛اِذا ظَهَرَتِ الجِناياتُ ارتَفَعَتِ البَرَكاتُ؛

هرگاه گناهان آشكار شوند، بركت‏ها از ميان مى ‏رود.«امام علی (ع)»

**********************************************

ویرایش شده : توسط پیروان موعود

منابع : مجله شماره 156 موعود

پایگاه اندیشه

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها