امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63202
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 84
غلامرضا مجدیه سخنگوی جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

غلامرضا مجدیه سخنگوی جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه علیرغم هشدارها و تذکرات جدی به مسئولان آموزش عالی کشور در خصوص پرهیز از سیاسی کاری اما این روند بر خلاف شعار و مشی اعتدال و با سرعت و قدرتی تعجب برانگیز در حال گسترش است که به نظر می‌رسد با برنامه ریزی و هدفی خاص صورت می‌گیرد.

مجدیه ادامه داد: البته اگر پازل‌های سیاسی را در کنار هم قرار دهیم به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که نقطه آمال این تغییرات انتخابات آینده خواهد بود که البته برای چندمین بار مسئولان آموزش عالی کشور را به یک مناظره دعوت می‌کنیم.

وی همچنین خطاب به مسئولان آموزش عالی کشور گفت: درگذشته نزدیک در خصوص اخراج و منع تدریس اساتید مذهبی مطالبی را به اطلاعتان رساندیم اما جریان وابسته به فتنه درصدد است به صورت اساتید داور و یا مشاور با حضور در جلسات دفاع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجویان بسیجی و حزب اللهی انتقام جدی از نظام و انقلاب بگیرد که باید مسئولان آموزش عالی کشور جلوی این افراطی گری‌ها و انتقام جویی‌ها را بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها