امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63205
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی پیرامون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی پیرامون وضعیت جامعه آمریکا و رویکرد مردم این کشور به حاکمان کاخ سفید اظهار داشت: هم اکنون گروه‌ها و جمعیت‌های زیادی در ایالت‌های مختلف آمریکا وجود دارند که کاملاً با خط مشی و سیاست‌های دولت مرکزی این کشور در مخالفت و جدال هستند.

وی افزود: بیش از مشکلات مالی که گریبان امریکا را گرفته است، ناهنجاریهای فراوان در زمینه حقوق بشر، مسائل فرهنگی و اجتماعی و قومیتی، اختلاف طبقاتی، خفقان اطلاعاتی و امنیتی و مواردی از این قبیل، در آمریکا وجود دارد که دولت این کشور با بهره‌گیری از رسانه‌ها و عوامل پیدا و نا پیدای سرویس‌های امنیتی در تلاش است بر روی آنها سر پوش بگذارد.

سردار جزایری با بیان اینکه ضروری است جامعه جهانی نگاه جدی به مصایب و  خواسته‌های مردم آمریکا داشته باشد، تصریح کرد: آزادی خواهان جهان و بخصوص طرفداران واقعی حقوق بشر و نیز دولت‌های مستقل باید با روی گشاده با این جمعیت‌ها در آمریکا که دست کمک دراز می‌کنند، برخورد و به آنها کمک کنند تا از فساد دولت مرکزی رهایی یابند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: مردم ایالت‌های مختلف آمریکا حق دارند نحوه اداره ایالت خود را تعیین کنند و دولت مرکزی نباید برای انجام این کار مانع تراشی کند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از امواج اعتراضی مردم نسبت به کاخ سفید متوجه جنگ طلبی‌های بی حد و مرز سیاست مداران حاکم بر این سرزمین است، عنوان کرد: کمک‌های افسانه‌ای آمریکا به رژیم صهیونیستی و اسرائیل غاصب از جیب مردم این کشور، یکی دیگر از دلائل اعتراضات نهفته در جامعه آمریکا به حساب می‌آید چرا که سالانه میلیاردها دلار صرف حاکمان رژیم صهیونیستی که عمدتاً هم مصارف نظامی است، می‌شود.

سردار جزایری بخشی دیگر از نگرانی‌های عمیق مردم آمریکا را متوجه ارتباطات و تعاملات مالی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی، نظامی، فرهنگی واشنگتن با حاکمان کشورهای استبدادی، غیر مستقل و ارتجاعی دانست و گفت: مردم آمریکا با نگرانی شاهد جنایات و آدم‌کشی‌هایی هستند که با هدایت دولت این کشور و همکاری این حاکمان نامشروع در سراسر جهان به وقوع می‌پیوندد و بیش از این دیگر نمی‌خواهد ولو به طور غیر مستقیم و ناخواسته در این قتل‌ها و ویرانی‌ها شریک باشند.

این مقام مسوول در پایان یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران از گروه‌ها و نهضت‌های آزادیخواه حمایت می‌کند و ما معتقدیم مردم آمریکا نیز حق دارند خط خود را از جنایات دولت مرکزی و مافیای حاکم بر این سرزمین جدا‌ کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها