امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63207
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس طی تذکری در صحن علنی جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس طی تذکری در صحن علنی جلسه امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: تنها راه حل در برابر تسلیم اقتصادی که دشمن خواهان آن است اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: برخی از مسئولان اجرایی و حتی عالی‌ترین مقام اجرایی در طول 6-7 ماه گذشته کمتر از 10 بار راجع به اقتصاد مقاومتی صحبت کردند اما تاکنون بیش از 200 بار راجع به تحریم صحبت کردند.

نماینده مردم تهران ادامه داد: مقام معظم رهبری دائم بر این نکته تاکید می‌کنند که باید برای حل مشکلات نگاه به درون داشت. مواردی که دولت در استفاده از بازنشسته‌ها استفاده کرده رو به تصاعد است. به کمیسیون اصل نود شکایت کردند ما از آقای انصاری توضیح خواسته‌ایم چند نفر بازنشسته در این دولت بکار گیری شده اما تاکنون جوابی به ما نشده است.

رسایی گفت: به جوان‌ها نگاه کنند تذکر رهبری دائما این است همسو و هم خط بیاورند کسانی که در انتخابات به آقای روحانی کمک کردند از جوانان آنها استفاده کنند.

وی افزود: بعداز اینکه مجلس به وزیر ارشاد راجع به بحث مطبوعات کارت زرد داد و ما گفتیم توهین به مقدسات نشود جناب آقای روحانی جلسه‌ای گرفتند و در آن جلسه اعلام کردند از کارت زرد مجلس واهمه‌ای نداریم و نتیجه این شد.
وی ادامه داد: در یکی از نشریات فرقه بهائیت مورد حمایت قرار گرفت در نشریه دیگری حکم انسانی و قرآنی قصاص غیرقانونی دانسته شد. اینها باعث شد تا آنها جسور شوند وقتی امیرالمومنین و امامت امیر المومنین زیر سؤال رفت و وزارت ارشاد حاضر نشد واکنشی نشان دهد و حتی به مجلس حمله کردند نتیجه و خروجی آن این است.

رسایی گفت: متاسفانه فضایی درست کردند که کسی حتی انتقاد هم نکند. دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی آمده و از یک فرزند شهید بابت مقالات در نقد توافقنامه ژنو شکایت کرده است. کجای این انتقادات برخلاف امنیت ملی است، فرمانده سپاه از توافقنامه ژنو انتقاد کرده است.

وی افزود: لحن سخنان مقامات عالیرتبه نظام لحن انتقادی است در عین حال ما هم از همکاران خود حمایت می‌کنیم به شرط اینکه از منافع ملی مراقبت شود و در 22 بهمن که مردم گفتند مقاومت می‌کنیم تدبیر شود. سؤال من این است که آیا شورای عالی امنیت ملی چنین تصمیمی گرفته است. دبیر شورای عالی امنیت ملی تشخیص بدهد که نمی‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: شورای عالی امنیت ملی تصویب کرده است سران فتنه انگلیسی آمریکایی در حصر باشند متاسفانه ما در برخی روزنامه‌ها می‌بینیم که برای شکستن حصر زمینه‌سازی می‌کنند و به همین حرف حمله می‌کنند. شورای امنیت ملی چرا در رابطه با آن موضوع شکایت نمی‌کنند. حصر یک حکم قضایی است. امام کسی که در قضیه کودتای نوژه مقصر بود و مرجع تقلید نیز بود دستور دادند حصر شود تا وقتی که از دنیا رفت.

وی تصریح کرد: حصر یک حکم قضایی و مصوبه شورای عالی امنیت ملی است. رفع حصر تیتر یک روزنامه و خواسته فتنه‌گران و آمریکایی‌ها می‌شود چرا شورای عالی امنیت ملی به آن اعتراض نمی‌کند اما اگر کسی به توافقنامه ژنو انتقاد می‌کند و این انتقادات به مذاکره کنندگان کمک می‌کنند چرا انتقاد می‌کند، فشار می‌آورند و ما را بی‌سواد می‌دانند و با این رفتارها می‌خواهند دهان‌ منتقدان را ببندند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها